bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Filmekimi 2016'nın insanlarımıza bir armağanı. Hayatımda izlediğim en güzel filmdi her şeyiyle. Film bilmem kaç dakka, şu oynuyor, şurası böyle güzel demiyorum. illa isim duymak istiyorsanız viggo mortensen var. Gidin izleyin bu filmi. Beğenmezsenizde özel mesajdan dümdüz sövebilirsiniz. Öptüm hepinizi.
    4 ... lonelydavars
  2. 2.
    viggo mortensen'in başrolünde oynadığı,2016'nın belki de en güzel filmi.

doğada yaşam filmlerini sevenler kaçırmasın.
    2 ... cifthasekipasa
  3. 3.
    Çelişkileri çok güzel koymuş, diğer yandan gerçekte bu adam böyle davranmaz, bu kısmı abartmış dediğim bir kaç bir şey vardı.
    -1 ... varuna
  4. 4.
    son zamanlarda izlediğim en başarılı film.

böyle insanlar var mıdır acaba diye sorduruyor insanı kendine. ara ara gelen fon müzikleri de çok güzeldi. kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
    2 ... aeneskral
  5. 5.
    captain fantastic

kapakta göründüğü gibi bir film değil. izleyin.
    2 ... aeneskral
  6. 6.
    aragorn'un (bkz: the road) filminden sonra yine baba olarak oynadığı filmdir. senaryosu çok başarılı. yılın filmi olabilir benim için de
    2 ... duende
  7. 7.
    değişik bir film olmuş oyunculuklar çok doğal, ben sevdim biraz uçuk kaçık olmasından, biraz yol filmi gibi olmasından ve görsellikten ötürü olsa gerek.

keyifli vakit geçirtti izlenebilir.
    5 ... saftirikmiyizneyiz
  8. 8.
    harbi harbi güzel film.

"viggo mortensen" var bi kere.

--spoylır--

filmin sonuna doğru bi sahnede fark ettim,

şaka maka sol arka far sönükmüş.

--spoylır--
    6 ... halikarnas davulcusu
  9. 9.
    2016 yapımı 118 dakikalık, komedi/dram/romantik/ kategorisindeki 8 ödüllü harika bir mat ross filmi. imdb notu 8/10 captain fantastic
    4 ... olmaz abi donla sevisecek
  10. 10.
    şu sıra izlediğim en güzel filmlerden biriydi. izledikten sonra afişine tekrar baktığımda keşke ucundan kıyısından tabutta görünseymiş dediğim "ımmhhh" tadında bir film.
    2 ... wolverine