yazdığım entryleri spoiler içine alıp alıntılayıp altına cevap entry giren yazar.

uludağ sözlüğün ne denli özensiz yazar aldığının açık kanıtı. adam ben sözlük formatından habersizim daha yeni forumdan geldim diye bağırıyor. rep tuşunu arıyor mudur acaba.

düdüt: yazdığım bu entryden sonra nick altıma gelip beni zerre tanımadığı halde camaatçi olduğumu iddia etmiş yazar. sanırım kendi fikrinde olmayan herkesi cemaatçi sanan modelden. gerçi önceki entrylerine bakınca şaşırmadım.
fikirlerini tasvip ettiğim yobazlara ve hümeynicilere karşı tavrını koymuş yazar.hoşgelmiştir.
biraz daha pişmesi gerek.

henüz fazla heyecanlı.
sözlükteki yobazlığa ve gericiliğe karşı tavır almış ender yazarlardandır, kendisine bu yolda başarılar diliyor, yalnız olmadığını hatırlatmak istiyoruz.
sözlükte agresif tavırlarıyla dikkat çeken yedinci nesil yazar.

(bkz: otur bi soluklan yeğenim)
karşıladığım ilk yedinci nesil olur kendileri. hoş gelmiş.
milli değerlere önem veren yazar. bazıları gibi klavye başında ülkenin bölünmez bütünlüğüne aykırı hareketlerde bulunmuyor. bu da yeterlidir iyi bir yazar* olması için.
oldukça kaliteli yazar. milli görüşünü, değerlerini savunmasına hayran kaldım. hep böyle kaliteli yazmasını temenni ediyorum.
sözlük formatıyla arası bozuk yazar kişisi. biraz daha dikkatli olması gerek.
ergenlik döneminin en sık rastlanan sayılı rumuz olayından kurtulamamış veya bu dönemden daha çıkamamış 7. nesil yazar. imla desen yok, düşüncelerini savunma desen hakaretten öteye geçemiyor. açıkçası yetersiz. ama çalışınca olmayacak şey yok. ha gayret.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.