bugün

egzantrik slowmotion predator metal'in kurucusu grup. çok severim. tavsiye ederim.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
her denk geldiğimde, görüntülerine şaşırmaktan kanal değiştiremediğim grup.
bir roportajlarında, biz aranbesk** muzik yapıyoruz diyerek turkcemize yeni bir kelime daha katmıslardır. klibin sesini kapatıp arka fona korn mp3 u dayadıgınız zaman aslından farksız olmaktadırlar, bu insanımsı canlı turlerinden goruldukleri yerde kacılmalıdır
bu almanya çıkışlı şarkıcılar genelde böyle saçma sapan giyiniyorlar,herhalde türkiye'ye geldiklerinde biz almanya görmüş insanlarız böyle değişik şeyler giyelim nasıl olsa türkler cahildir bizi görünce herhalde yurt dışında insanlar böyle giyiniyor,bak be sen ne acayip şu almanya falan derler o arada da biz şarkıları kaktıralım gitsin,diye düşünüyorlar da bu şekilde çıkıyorlar ortaya yoksa aklı başında insan niye öyle birşeyler yapsın,doğan görünümlü şahin bunlar hatta,önüne mustang amblemi koyulmuş anadol ya da herneyse dediğim şarkıcı bozuntularından olan insancıklar.
bu ikiliden biri(yuvarlak kafalı olanı) ismail yk isimli süperstartın pek çok şarkısını yapan kişi imiş.
Tvde göz yormayı en iyi beceren, görüntüleriyle insanın beynini uyuşturup onları izlemeye programlayan insanımsılar. Yar yar parçalarında yaptıkları müsamere kıvamındaki danslarına diyecek bir şey bulamıyorum..
kıvıra kıvıra şarkısı ile bu yazı bana zehir etmiş olan dünyanın en rezalet ikilisidir.bir an olsun çıkarmadıkları gözlükleriyle müthiş bir imaj örneği ortaya koyan bu kafadarlar,yine de o gözlüklerle olduklarına şükrettirmişlerdir.ya olmasalardı için,

http://img152.imageshack.us/img152/7071/alien0ns.jpg

(bkz: allahım kör et beni)
arkadaşım çok kötü bi an yaşarken televizyonda cankan vardı ve teselli cümlesi olarak,ya bunlar gibi olsaydın,dendi.arkadaşım hayata döndü..sağol cankan: )ama ben severim,televizyonda gördüğüm zaman eşe dosta televizyonu açın mesajı gönderirim.tek geçerim..ismail yk'yı da onlar buraya getirmiştir,daha da bi severim o zaman.. : )
mutantlar.
ismail yk nın kankileri.Önceden bu gruptaki şahıslar *kurularak çalışan bi robot ken yurt seven kardeşler tarafından pille çalışır hale getirilmişlerdir
Almanya'da üretildikleri ya da üredikleri yerlerin derhal karantina altına alınması gereken ,kimlik bunalımı yaşayan almancı türklerin idolü olan grubumsu.Eğer durdurmazsak yarın binlerce cankan'ı izlemek zorunda kalabiliriz.
Garip danslar yapan, garip şarkılar söyleyen, misyonları henüz anlaşılamamış ikili.
Bir rivayete göre Türk nüfusunu delirtmek için gönderilmişlerdir.*
ismail yk nın klonları ya da akrabası olduklarını düşündüğüm, şarkı söylemekle saçmalamak arasında gelip giden insanlar.
(bkz: onlara da yazık)
(bkz: yar yar)
gözlüklü halleri ile gözlüksüz halleri arasında bir fark olmayan e o zaman niye takıyosun şu gözlüğü öyle de çirkinsin böyle de dedirten insancıklar.
(bkz: imaj herşey midir)
ah o dansları yok mu, içimizi eriten grup.
kral tv'nin top 10 listesinde 2 numara olduklarını gördüğümde beni perperişan etmiş kişilerdir bunlar. demek ki bunları dinlemekle yetinmeyip, oy gönderen adamlar bile var memlekette.
(bkz: kıyamet alametleri)
yaptıkları müziği r&besk olarak tanımlayan grupsu ikili
şaka mı bunlar demekten kendimizi alamadığımız alamancı gençlerin oluşturduğu grup. o nasıl giyim, o nasıl hareketler, o ne anlamlı şarkı sözleri...
kendileri ün kazanmadan aynı iett otobüsünde yolculuk yaptığımız ve o zamandan hafızama kazınmış şahıslardır.*** *
ismail yk nın ağır çekim versiyonu.
orjinal bir grup olup, aynı zamanda ismail yk ya söz yazan arkadaşlardır.
evrimini tamamlamamıs iki bunyeden olusan supersonic grup.
uruk hai'lere benzeyen can mı kan mı hangisi olduğunu bilemediğim eleman önceki hafta yayınlanan makina programında sinem ve didem balık ikilisiyle rekabet muhabbetine dalmıştır.

can ya da kan: ben de konyalıyım.
sinem ya da didem: öyle mi...

(bkz: allahım yarattın bari takip et)