bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  egzantrik slowmotion predator metal'in kurucusu grup. çok severim. tavsiye ederim.
  31 -3 ... black sabahat
 2. 2.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  15 -2 ... hangover
 3. 3.
  her denk geldiğimde, görüntülerine şaşırmaktan kanal değiştiremediğim grup.
  5 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  bir roportajlarında, biz aranbesk** muzik yapıyoruz diyerek turkcemize yeni bir kelime daha katmıslardır. klibin sesini kapatıp arka fona korn mp3 u dayadıgınız zaman aslından farksız olmaktadırlar, bu insanımsı canlı turlerinden goruldukleri yerde kacılmalıdır
  5 ... sazan
 5. 5.
  bu almanya çıkışlı şarkıcılar genelde böyle saçma sapan giyiniyorlar,herhalde türkiye'ye geldiklerinde biz almanya görmüş insanlarız böyle değişik şeyler giyelim nasıl olsa türkler cahildir bizi görünce herhalde yurt dışında insanlar böyle giyiniyor,bak be sen ne acayip şu almanya falan derler o arada da biz şarkıları kaktıralım gitsin,diye düşünüyorlar da bu şekilde çıkıyorlar ortaya yoksa aklı başında insan niye öyle birşeyler yapsın,doğan görünümlü şahin bunlar hatta,önüne mustang amblemi koyulmuş anadol ya da herneyse dediğim şarkıcı bozuntularından olan insancıklar.
  12 -1 ... amaru
 6. 6.
  bu ikiliden biri(yuvarlak kafalı olanı) ismail yk isimli süperstartın pek çok şarkısını yapan kişi imiş.
  7 ... yasakani
 7. 7.
  Tvde göz yormayı en iyi beceren, görüntüleriyle insanın beynini uyuşturup onları izlemeye programlayan insanımsılar. Yar yar parçalarında yaptıkları müsamere kıvamındaki danslarına diyecek bir şey bulamıyorum..
  5 ... janis joplin
 8. 8.
  kıvıra kıvıra şarkısı ile bu yazı bana zehir etmiş olan dünyanın en rezalet ikilisidir.bir an olsun çıkarmadıkları gözlükleriyle müthiş bir imaj örneği ortaya koyan bu kafadarlar,yine de o gözlüklerle olduklarına şükrettirmişlerdir.ya olmasalardı için,

  http://img152.imageshack.us/img152/7071/alien0ns.jpg

  (bkz: allahım kör et beni)
  20 ... nanelimon
 9. 9.
  arkadaşım çok kötü bi an yaşarken televizyonda cankan vardı ve teselli cümlesi olarak,ya bunlar gibi olsaydın,dendi.arkadaşım hayata döndü..sağol cankan: )ama ben severim,televizyonda gördüğüm zaman eşe dosta televizyonu açın mesajı gönderirim.tek geçerim..ismail yk'yı da onlar buraya getirmiştir,daha da bi severim o zaman.. : )
  4 -1 ... zula
 10. 10.
  arabalarının arkasına kıroyum ama para bende diye yazılar yazan çift kişilik gurup.
  4 ... lock