bugün

alien&predator ikilisi derim başka da birşey demem.
yozlaşmanın ulaştığı son nokta.
gece karanlığında görüldüğünde insanı altına yaptırma derecesinde korkutabilecek kapasiteye sahip insanlar...
türklerin 100 yıl sonraki hali.

(bkz: okan bayulgen)*
ortaya çıktıklarından beri yaptıkları müziğin ne olduğunu anlatamamış şey topluluğu.
ilk çıktıklarında giydikleri kıyafetlerle beni benden alan kişilerdir. bir ceketleri vardı ki dışında ikarus marka iett otobüslerinin zemin kaplamasının aynısını barındırıyordu. *
super kirolar.
http://youtube.com/watch?v=0Gc9CqXtNjE

cankan antalya versiyonudur. Akşam Kime diyorm bende harikalar yaratmışlardır.
almanya'nın gizli kamplarda yetiştirip türkiye'yi yok etmek için kullandığı iki kafadar.ben hala hitler'in yaşadığına inanıyorum.kimsenin aklına gelmez yoksa bu şekilde kitle imha makinaları.
gençliğin bu yaratıkları ciddiye alması, beğenmesi komik derecede salaklaşmanın alamet-i daniskasıdır. inanılmaz ama 'gerçek'.
(bkz: öğrenilmiş zevksizlik)
her gördüğümde midemin bulanmasına sebep olan korku filmi gibi insanlar.bence grubun adını tarantula olarak değiştirmeliler.
canımızı kanımızı emen, yaptıkları müzikle görüntüleri uymayan müzik grubudur.
her gördüğümde kamera şakasımı nedir noluyo abi burda...!?^% gibi beni buhranlara iten radyasyona maruz kalmış ikili.
50 yıl sonrasının uzay çağı kıyafetlerini giydiklerini sanıyorum. insanlar 50 sene sonra belki o kıyafetleri giyip o gözlükleri takıcaklar, ne bilioruz?
allah'ın insanoğluna yaptıgı en büyük şaka.o saç baş, o kıyafetler, gözlükler, danslar...başka açıklaması olamaz, kesin şaka.
giyinis tarzıyla, söyledikleri sarkilarin tezat olan gruptur.
gözlükleri ne zaman çıkaracaklar diye beklenen,görüntüleri iğrenç olan bir grup.
programın biride bunu türkiye'ye ilk defa biz getirdik diye bişeyden bahsediyolardı. az sonra diyerek reklama girdiler uzun bekleyişin sonundaki;türkiye'de bi ilk olan o şey meğer ışıklı kemermiş. şaka gibi.
farklı gezegenden kanguru cebinde dünyaya gelmiş iki yaratık.
müzikseverlere yapılan "kaçın!!" önermesinin artma sebebi.
(bkz: çift yumurta öküzleri)

(bkz: sperm ziyanları)

(bkz: tiksinç biraderler)

(bkz: marks & spencer)

(bkz: almanların bize attığı kazıklar)
(bkz: alien vs predator)
akıllara zarar şarkılar yapıyorlar. gisele bundchen gibi kızların bu şarkıları dinleyip de hayran olmaları, dinlerken kendilerinden geçmeleri ise akıllara çok daha zarar. türk halkı, içindeki "alamancı" sevgisinin dışa vurumu olaraktan* bir sempati besliyorlar bu adamlara. "biz türklerin 100 sene sonraki halleriyiz" dediklerinde de bir kişi "sktir lan!" demiyor. hatta tam tersi hoşlarına gidiyor. torunum böyle giyinecekse bu dünyaya hiç gelmesin daha iyi.

gelelim bu alamancı müziğine. inanılmaz bir havası var. birkez çok tiksinç sesli adamlar söylüyor. her türk ün içinde bir arabesk kültürü vardır. kiminin hayatı 24 saat arabesktir.en metalci adamı bile rakı masasına oturtup da 5 kadehi devirtirseniz başlar "Birgün içki dolu vücudum Musalla taşına konursa Sen bilirsin meyhaneci O'nu nasıl sevdiğimi" cümlesi ile ağlamaya. işte cankan da bu arabesk kültürünü sömürmek üzere alamanyadan türkiyeye ithal edilmiş bir grup.

kıyafetlere kızmamamız lazım çünkü bu dünyada bir akım. ukrayna nın o boktan şarkısı ve rezalet kıyafetleri ile eurovision da 2. olduğunu hatırlatalım. "komşu oyları" demeyelim, komşu oylarınızla en fazla 10. olursunuz.*

ama onlar iyi değiller. ülkenin geri gitmesine elbetteki sebep olmuyorlar. ancak ,insanların kulaklarını paslandırarak belki de gerçek sanatsal eserleri görmelerine engel oluyorlar. ve ileride cankan gibi grupların sayıları kaçınılmaz bir şekilde çok daha artıcak. çünkü biz bunu istiyoruz
matrix'de ki neo bize özenerek siyahlara büründü diyebilen ilginç iki komedyen.hiç anlamadan sizi yarma özellikleri vardır.onları izlerken sıvı tüketmemenizi öneririm.yoksa etrafa zarar verebilirsiniz.
hiyeroglifler önünde, zurna eşliğinde ne idüğü belirsiz bir kostüm giyerek oryantalden bozma modern dans yapan yegane grup.