1. 1.
  nu-metal in babası sayılan grup solistinin adidas eşofmanından başka bişiyi yoktur
  13 -5 ... eksi sozluk
 2. 2.
  1992de L.A.P.D ve Sex-Artın birleşmesi sonucu oluşan KoRn, HipHop - Rap ile Progressive Rock-Metal müziğini harmanlayarak Numetal tarzını yaratmıştır.Bu yeni müzik akımı o kadar çok tutmuştur ki , kendilerini KoRn un çocukları olarak gören bir sürü alt gurup çıkmıştır.
  Bunların bir çoğunda KoRnun simgesi olan K ve R harfeleri yer almaktadır. Slipknot , Limp bizkit , Linkin Park Türevlerinden KoRn'u ayıran en belirgin özellik müzik tonlarının oldukça koyu daha doğrusu ölü gibi olmalarıdır - tıpkı Black Sabbath gibi.KoRn sıradışıdır , KoRn alışılmamıştır.. onlar verdikleri mesajlarla bir çok hayranı olan ve bir o kadar aile tarafından da sevilmeyen bir guruptur.

  grup solisti jonathan davis in sürekli * adidas eşofman giymesinin sebebi ise adidas ın bu gruba sponsor olmasıdır. anlaşmaya göre korn adidas a bir şarkı yapar* bunun karşılığında adidas firması tüm korn üyelerinin anlaşma süresi boyunca adidasın ürünlerini giymelerini zorunlu kılar.
  7 -2 ... janjan
 3. 3.
  surekli bir seylere sinirlenen tipte elemanlari, "biz bu hayati yaladik yuttuk, tum sistem boktan, hadi her seye kufredelim lan, ice tea icelim olum" dan ote bir sey ifade etmeyen, ozenti metalci gencligin "koooornnnn, koorn bana" nidalari esliginde tukruk sacarak sarki soylemeye calisan ama sadece sacmalayan bir grup.
  6 -8 ... laz pacino
 4. 4.
  (bkz: jonathan davis)
  (bkz: fieldy)
  2 ... kurabiyecanavari
 5. 5.
  salak bir gruptur. Ibanez bunlar için K7 adında bir de signature gitar yapmıstır. 7 tellidir. Maldır o da.
  12 -10 ... hendrix
 6. 6.
  yeni bir tarz * başlattığı için bazı kesimler tarafından feci şekilde çekilemeyen ve kıskanılan grup.
  6 -4 ... janjan
 7. 7.
  türkiyede saçma salak bi kitle edinmiş olmasına rağmen başarılı,kendini kanıtlamış,gitarcısı brian "head" welch'in "abi ben cumaya gittm dönücem" diyip olaya inanmasıyla bütünü bozulan nu-metal grup.en son coming undone klibi oldukça beğenilmiştir.david şahanda seakiss diyen velede benzemiştir.
  4 -2 ... schizophrenia
 8. 8.
  metali "sanat" olmaktan çıkartan, şarkıların aralarına bir iki mesaj sıkıştırdığı ve sıra dışı olduğu için sevilen, gitaristlerinin gitar çalmayı bilmediği grup.özenti metalcilerin grubu.distorationu * osuruğa benzeyen grup.bi metallica ya da bi guns n roses'la karşılaştırıldığında ezik kalan grup.ayrıca sözlükteki metallica severlerin bana katılacaklarını düşündüğüm başlık.
  4 -7 ... kekistanlihobbit
 9. 9.
  metallica'nın yanınca "POP KORN" kalan bir grup.
  5 -4 ... tttddd
 10. 10.
  Metallica nın son halinden hiçbir farkı olmayan grup. *

  Eleştirildiği konular şunlardır;

  müzikalite yoksunluğu -> Evet, müzik ve altyapı açısından boktandır, adamlar büyük ihtimalle pek yetenekli dğeildir (o kadar yıl çaldıkalrından illa belli bir seviyedelerdir, o ayrı), sadece gaz verebilecek bir müzik yaparlar. Eee, ne yani, dünyada bunlardan çok daha berbat müzik yapan 1000 tane grup var, neden bunlara bu kadar yükleniyorsunuz?

  popüler olmak -> En azından metallica gibi, kapitalizm karşıtı sayılabilecek * albümler, şarkılar yapıp, saçma sapan kardeşlik geyikleri yapıp * sonra da para için paylaşım şirketlerine dava açmadılar. Ayrıca o satış potansiyelini yakalayıp da, "16 yaş altına satmıyorum" demesini mi bekliyordunuz? Beklentiniz nedir?

  Şarkı sözleri -> Belki de şarkı sözleri açısından birçok heavy metal grubundan çok ötede şarkılar yazmışlardır. (bkz: manowar) (bkz: iron maiden) (bkz: cannibal corpse) (bkz: gider bu)

  Sonuç: Bok atmanın en popüler olduğu insan topluluklarından biridir.
  8 -7 ... baybars