bugün

artık arabanızın içini görebileceğiz..

görsel
Önce yasaklayıp sonra tekrar izin veren devlet büyüklerimiz, ardından neden yasakladıkları bellirsizliğini koruyarak tekrar yasaklamışlardır. araç içinin görülebileceği seviyede cam filmlerine izin vermişlerdir ancak araç cam filmlerinin esprisi dışarıdan içerisinin görülmemesidir..
Mtv zammının %15'i buradan çıkartılacak sanırım. Arabayı satıyorum, hadi bakalım.
sanki direksiyon simidinde kokain çekiyoruz aq.

sadece ön cama getirilmesi gereken yasağın yan camlara dahil edilmesi saçma.
her zaman kek gibi görünmek istemiyorum belki.
ayrıca güneşi ciddi kesiyor gayet faydalı bir şey.

böyle salakça yasaklardan nefret ediyorum, gerçekten psikolojim bozuluyor, katil olmak istiyorum.
Serbest bırakılacakken geri yasaklanmasınin tek açıklaması var: Ekonomiye yama.

Lan bu kadar küçük şeylerle uğraşırlar mı diyorsunuz değil mi? E durum vahim. Şu son 3 ayda devlete para getirebilecek kaç düzenleme yapıldı? Ordan al oraya burdan al şuraya. Hadi bakalım nereye kadar?
bu yaz arabamın önlerine 2, arkalarına 3 numara cam filmi çektirdim. sanayide sıcakta saatlerce bekledim kesinlikle çıkartmaya niyetim yok. iktidar kasayı dolduracak diye vatandaşı soyamaz buna hakları yok. zaten konu yargıya taşındı 1 ay içinde tekrar serbest olma ihtimali çok yüksek.
bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığı'nın başka işi gücü yokmuş gibi cam filmine sardı. bu bakanlığın ismindeki şatafata aldanmayın, gündemi araçlardaki cam filmi.
Ne enflasyon ne yolsuzluk ne işsizlik AKP'yi götürürse bu cam filminin tekrar yasaklanması götürür. Demedi demeyin.

https://twitter.com/Bulen...status/925137612402319360
çoçuk oyuncağına döndürülmüş kurallarıyla milletle adeta dalga geçilen durumun nesnesi. ya yasaklayın yada serbest bırakın artık şunu.
görsel
Bizi buna mecbur etmeyin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.