bugün

görsel

Estetik sağolsun...

Swh ..
bambaska bisey olmus ten rengi bile degismis.
yine güzel olmamış. ablacım malzeme bu ya, fazla uğraşmasaydın keşke.
Kendisi komedi oyuncusu.komik te bir görünüşü vardı.güzeldi de.kim buna çok güzel olmalısın dedi? piyasa zaten birbirine benzeyen ördek ağızlı, şişme dudaklı oyuncak bebek dolu.bir daha kim buna rol verir?
nolmuş lan bu karıya. içinden haydi klum çıkmış.
Angelina jolie ye evrilmiş resmen.
Offffffff çok iyi olmuş be vay vay başka birisine dönüşmüş resmen yabancı aktris gibi olmuş.

Saçlar falan of.
Karizmatik yüz hatları.

Yakışmış.

Birine benzetiyorum ama hangi ünlüye.

Kadın görünce bişey oluyor bana.
zaten çok güzel bir kadındı.
yazık etmiş kendine.

safkan öz kadınken şimdi tasarımı ile gözlerimizi kanatmıştır.
Çok güzel olmuş ama eskidende güzeldi zaten, şimdi daha karizmatik yüz hatlarına sahip olmuş.
Birileri fuckbuddy olarak kullanınca bu hale gelmiştir. Normal bunlar.
Ameliyatları yapan kaportacı yı tebrik ettim ne yalan söyleyeyim de kendisi hangi motivasyon ile onu yaptı çözemedim tipinden para kazandığını düşündüğüm biri olarak. Tiyatroda istenen ciro yok onlyfans mı açayım dedi acaba.
amarigalı gibi olmuş şerefsizim. esgisinden daha eyi.
bıcır bıcır.
Herkes Estetik demiş ama kilo da vermiş. Büyük çapta Kilo almak veya vermek çok değiştirir insanın fiziğini. Tanınmıyacak hale gelebiliyor böyle.
Şimdi daha iyi.
iyi mı kötü mü bilemedim. Ama bulmacada görsem tanımam amk.
insanlar kendini beğenmeyip değişmeye, değiştirmeye çalışabilir. Bu, saygı duyulması zorunlu bir şey.
Diğer insanlar da değişirken sıradanlaşılmasına, yapaylaşılmasına hayret edebilir; bu da saygıyla karşılanması gereken bir durum.

Velhasıl, kim, nasıl mutluysa onu yapsın fakat ben hep aynı tip suratlar ve vücutlar görmekten dolayı ürpertiyle karışık üzüntü duyuyorum.
görsel
görsel
Hiç bir özelliği kalmamış. Sarkan yerlerini 6 ayda bir çekdirsin dursun artık.
Eski hali daha güzel ve doğaldı.
underwold celine benzemeye başlamış.
Hoş bir kadından, seksi bir kadına dönüşüm yapmış.

Bence gayet başarılı. Farklı roller de kapar artık.
Bu kadını zorladılar.

Evet sebebini açıklıyorum toplanın; (amk)

Şimdi bu kız Murat boz’la bir filmde oynadı di mi? Evet.

Hah dananın kuyruğu orda koptu işte. Bu kız yamulmuyorsam o filmin aynı zamanda prodüktörüydü. Her neyse, film çekildi bitti gitti.
Ama bu kız için eleştiriler yağmur gibi yönlendi Büşra’ya. Herkes ağzının bokuyla Murat’la sen ne alaka ya o çok yakışıklı sen güzel bile değilsin cart curt konuştular. Dedim ya eleştirinin ardı arkası kesilmedi. Bunalıma bile girdi kız.

Artık son raddeye gelince; param bok gibi var ve ben de bu estetik mecrasına girer ortalığın amına korum dedi.

işte kız taş gibi bir görünüme sahip olmuş ve özgüveni yerine gelmiş.

Yürü be Büşra. Murat’lar, Kenan’lar, kıvançlar peşinde koşsun.

Ent.
Maykıl ceksın ameliyatı mı olmus la bu? Teni bembeyaz amk.
tektipleştirebildiklerimizden misiniz sorusuna evet cevabını alabileceğimiz haldir.