bugün

entry'ler (11043)

aya gidiyoruzdan gerekirse soğan yerize gelen ülke

ne derlerse sorgulamadan inanan seçmenleri olduktan sonra her şeyi derler. aya 4 şeritli yol yapıyoruz bile derler. aya gitmek marifet olsa abd, rusya, çin giderdi. a pardon, bizimkiler gidip ayda madencilik yapıp ayın değerli madenleriyle zengin olacaktık. yandaş kanallarda katılımcılar ciddi cidi bunu anlatıyorlardı. bu insanlarımıza her şey müstahak. sizinle biz de batacağız sadece.

26 kasım 2021 akaryakıt zammı

bu demektir ki herşeye aynı oranda zam gelecek. metrobüs, otobüs taksi vs. akpye oy veren çomarlar düşünsün.kendileri soğan ekmek yerler nasıl olsa.

sözlüğe veda etmek

(bkz: açaydım gollarımı)

akp seçmeni

zamları kılıçdaroğlunun yaptığını sanan sürüdür.

aleyna tilki nin poposu

bir 10 sene sonra sıradan yurdum kezbanın poposu gibi kocaman olacak popodur. şarkıcıların seslerine ve müzik bilgilerine yatırım yapmaları yerine dudak, göğüs ve popolarına yatırım yapmaları da manidardır.

amca kızına aşık olmak

ensestci sapıklıktır.

pompa müziği

Eye of the tiger. Net.

sedat peker taklitcisine sedat peker şakası

uzun zamandır böyle gülmemiştim. youtube'da sedat peker taklidi yapan kişiyi sedat peker arayınca adam yusuf oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=j3efao0TmB0

en medeniyetsiz futbolcu

alpay özalan.şimdi de mecliste akp sıralarında devam ediyor hayatına.

türkiye nin girişine yazılması gereken söz

welcome to tayyibistan.

kürşat ayvatoğlu

bu adama sorguda kokaini nerden alıyordun diye sorulmamış mı? torbacı öğrenildikten sonra piramitten yukarıya doğru gidilip kimin olduğu ortaya çıkarılmalıdır.

milyonlarca afgan ın türkiye ye doğru yola çıkması

türkiyede bir iç savaş çıktığında asker olarak kullanılacaklardır, bu yüzden kamuflajla geziyorlar demiş biri ekşi sözlükte. olabilir mi acaba?

devlet bahçeli ne iş yapar

Rte ne derse onu yapar. O ne isterse ortaya ilk çıkıp o dillendirin o şeyi. Bir nevi rte için göğsünü siper edip kendini ortaya koyar.

kadir mısıroğlu nun mezarı

Şakacı adam. Öldükten sonra da bizi güldürmeye devam ediyor.

bir karıyı yalamaya ilk neresinden başlanır

Ayak başparmağından.

direksiyon sınavında arabayla takla atmak

Bir kez daha herkes araba kullanmak zorunda mı diye sordurtturur adama.

hdp li dicle belediye başkanının akp ye geçmesi

(bkz: Money Money money)

biji serok erdoğan

Yine son umut kürtlerin oyuna gözdikmiştir. Açılım sürecini biz başlattık, biz bitirmedik dedi. Bakalım MHP hala akpye destek verecek mi.

türk kızları neden gülümsemiyor

gülerseler karşısındaki erkek "bu bana verecek" diye düşündüğü için.

hilal kaplan yalakalığı

licking balls diye görsel arattım.ama çıkanları buraya koyup atılmak istemiyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.