Değişeni vardır, içinde sigara içilmiştir, boyalıdır. Ekspertiz raporu almayı unutmayın kızlar..
Selam dahi vermem.

Unutmayınız ki bir erkeğin çeyizi oturulmamış yüzü ve gidilmemiş olan bungalov evidir.
Namusunu da o evde bırakıp çıkmıştır. Geçiniz.
Konfor sahibi, dolu dizgin-duvardan duvara sevişmeyi vadeden erkektir. Keyif konusunda masterını tamamlamış, bilgi ve birikim sahibi erkektir, harikadır, yalarımdır.
Mervelerde kalmış kızla evlenmesi caizdir.

Yukardaki merveye gönderme yok yalnız. Eheh.
Şuraya kız attık diye suç mu oldu yani…

görsel
https://twitter.com/hassa...tatus/1759915591630999767

Yok canım ya ne olmuş ki siz de aaaa.
Ablanın bir derdi var galiba kimse yardımcı olmuyor, insanlık ölmüş resmen..
Hiç kalmadım o zaman sağlamım demi kızler.
Vurduruyordur.

Net.

Evet
Gece gece vurdurdum iyi mi? Namus falan da gitti..
Biri sahip çıkmıştır...
true hiç kalmamış kızlar, bilginize...
Red flag listesindeki erkektir. *
Bazen açıyorum kadınlar kulübünün cinsellik bölümünü okuyorum. 10 kadından 9’u kocasının erken boşalmasından, iktidarsızlığından, ön sevişmemesinden, sevişmemesinden, ruhsuzluğundan şikayetçi, geri kalan 1’i de başkalarıyla sevişmesinden.

Her halükarda mutsuz olacaksınız zaten, o 10/1’lik azınlığa girdiyseniz bile en azından yatak odasında mutlu olduğunuz için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. O yüzden mutlaka test sürüşü mü diyorsunuz ne diyorsunuz denemeden almayın.

Hem bungalov’da kalmışsa ne olacak, erkek Kadın gibi değil, bu da benden kulağınıza küpe olsun, kadına doymuş erkeğin tadına doyum olmaz. Anasının dizinden ayrılmayan sözünden çıkmayan bi sünepe denk gelir o beğenmediğiniz bungalovcuyu mumla ararsınız sonra. Hadi hepinize renkli rüyalar, hayırlı kısmetler*.
Ben muhafazakar bungalovda kaldım.

Ahlaken Yırttım galibah..

Swh...
Hiç kalmadım ama kaza geçirip sevgilim tarafından terk edilmese idim bugüne kadar kesin kalırmışım orada onunla. Sakıncası nedir anlamadım.
Evleneceği zaman temiz aile kızı aramayacaksa sorun olmayan erkektir. Kızlar sonra 'bunu bize niye önerdiniz' diye kızıyor. Milletin vaktini çalmayın. O
Kızlar bilmiyor mu bu zamana kadar fingirdemeyi sanki. Evet.

"Zina eden erkek ancak zinakâr veya müşrik bir kadınla evlenir, zina eden kadınla da ancak zinakâr veya müşrik bir erkek evlenir. Bu müminlere haram kılınmıştır." Nisa 3.
Demeyin olum öyle ya gittim bende bu sene iki gün kaldım sapanca da.
ulan güzelim konfor alanını 3-5 görgüsüzün ahlaki normlarına göre dizayn edip fuhuş alanı yaptılar valla helal olsun.
abi erkek adam dediğin dağ evinde kalır be.
o ağaçlarla hemhal olmuştur.
Bungoda kalmadım ama kalana özel ders veririm.

Ent.
her şey bahane, bungalov evler şahane!

insanı içine çeken doğanın yanında harika bir estetiği olan bir evde kalmak mükemmel bir hissiyat, dağ evlerinin yeri başka ama ben şahsen bungalovu tercih ederim.
hamdolsun hiç gitmedik.
hiç günlük daire de tutmadım.