bugün

Beni mutsuz edecek şeylerin daha az aklıma gelmesi. Ya da artık fazla kafaya takmamam. Aslında bu bir mutluluk değil ama mutsuz olmamak da bir mutluluk değil midir sözlük?
uzun zamandır kızımla baş başa zaman geçirmemiştik...nerdeyse 24 saattir sadece o ve ben... çok güzel çok...
Pazartesinin gelişidir. Çünkü Gündüz nöbeti bitti, gelsin 2 hafta gece nöbeti.
Bugünkü mutluluk sebebim, yalnız kalmak. Yalnız kalıp kendimi dinlediğim için çok mutluyum. insanların gönlünü eğlemek zorunda olmadığımı anladığım için. Herkesin yanında olmak zorunda olmadığımı anladığım için.
görsel
Bir velim bunu gönderdi 5 ekim dünya öğretmenler günüymüş. Eridikk.
çok yol yaptım lan. bir sürü güzel şey dinledim. deli gibi gün batımını izledim. enfesti be.
https://www.youtube.com/w...h?v=OYL5Rl9uIRE&t=10s
yazarların bugunku mutluluk sebebi:
bugun niyetliyim. en son 2015 te oruc tutmustum. icimden geldi.. kalp.
bu kutsal ayda tum inanan, inanmayan, her inanctan insanı kucakladıgımız, yargılamak icin degil anlamak icin baktıgımız, allah ne verdiye aşımızı paylastıgımız, zor durumdakine hep yardım ettigimiz, kalbimizin pespembe iyilik dolu oldugu, dunyada barıs vatanımda barıs dolu, sevgi dolu, huzur dolu, mutluluk dolu, ask dolu, anlayıs dolu, ıhlamur kokulu, hevesli, umutlu, dirayetli, guclu, dostluk dolu, cok sevmeli sevilmeli, cok konusmalı gulusmeli huzunlu gunlerde de omuz olmalı, dunyayı daha da guzellestirdigimiz, her kesimden her etnisiteden her cinsiyetten her inanctan insanı sevgiyle kucakladıgımız gunler diliyorum hepimize..