bugün

entry'ler (2371)

ilkay zaman

Danışmanlık ve franchising gibi işler adı altında, Amerika ya gitmeye oraya yerleşmeye çalışan garibim vatandaşımızı bir güzel cukkalayan insan olur kendileri.

Birde karısı vardır ki, düşman başına. Melek zaman, Miami konsoluğunda o yaptığı rezil ve sonradan görme hallerini, üç kuruş parası var diye her yeri kendinin sanan o pespaye hallerini, ölse unutmaz bu gözlerim. Para çok yanlış ellerde bayanlar ve baylar.

meksika

Tekilası ile ünlü, hayallerde renkli bir hayata sahip olduğu düşünülen ülke. Klasik ispanyol hayatı.

Ayrıca şuan orda yaşayan varsa veya yakın zamanda gidip gelmiş kimselerden mexico city hakkında bilgi beklediğim yer. Yakın zamanda tatil ve gezip görme amaçlı gideceğim için özellikle güvenlik anlamında merak içindeyim. Bilgisi olanlar PM kadar yakınınızdayım.

mng kargo

Rezillikte sürat kargoyu dahi geride bırakan, kargo şirketi. 4 gündür burdurdan ankaraya kargo bekliyorum, sanırım develerle taşımacılığı sağlıyolar.

sony playstation 4

Fiyatının neden şu aralar 2 katına kadar çıktığına anlam veremediğim oyun konsolu markası.

Ulan 5 6 ay sonra yeni alet çıkacak zaten, harbiden insafsızsınız.

Edit. ileriyi mi gördük nedir, hale bak.

sürat kargo

ismini sanırım tezatlık konusunda dünya rekoru kırmak için almış olan, rezalet kargo firması.

Şöyle ki;

27 ocak akşamı konyadan ilinden ankara iline bir (1) adet kargom yola çıktı. iki il arası uzaklık 257km. Bugün 30 ocak ve kargom halen, o rezil takip sistemi sitelerinde ankara içinde ki tüm sürat kargo şubelerinde indirilip ara geri bindirilmekte. Ben böyle sorumsuz, iş ahlakının dibine sıyıran sayılı firma gördüm. Ama sürat kargo başı çekecek o kesin.

Sonuç itibari ile keşke yürüyerek gidip gelseydim. 4 günde git gelle olayı bitirirdim, üzdü.

Aha dayıya sor;

görsel

aterrados

Netflix platformunda yer alan en saçma korku filmi listesinde başı oynayacak, arjantin yapımı korku filmidir.

izlemeyin, izlettirmeyin. Tamamen vakit kaybı.

galatasaray ın psg den yiyeceği gol sayısı

Hayatında psg ile maç yapmamış takım taraftarını meraklandırandır.

Tek derdiniz galatasaray, başarısızlıklarınızı dahi galatasarayla kapatıyosunuz, yazık lan halinize.

ansu fati

Buraları hep dolduracak 16 yaşında ki barcelona oyuncusu.

Babacım 16 yaşındasın, bizde ki gibi 'pişmek' için farklı bi kulube yollanmıyosun ve Barcelona gibi bi takımda 11de başlıyosun, rakip valencia. Gazişehir, sakarya, gençler değil ha, valencia. Bu sene cl'de oynayacak valencia. 1 gol 1 asistle oynuyosun. Suarez senin yerine oyuna giriyo. Suarez ha, şu adam ısıran bildiğimiz suarez. O suarez 2 gol atıyo girer girmez. Delirecem, bunların futbol anlayışı varsa bizde ki kafa ney? Nerde amk bizim u bilmem kaç liglerimizin oyuncuları..

rönesans tablosu tadında fotoğraflar

görsel

lviv

görsel
Sırf şunun için bile gelinesi şehir. Huzur dolu, sanat dolu, insanlık dolu huzur şehri.

anın görüntüsü

Lviv sabahından günaydınlar.
görsel

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

O zaman gezelim. Kiev/podil.
görsel

istanbul attack

2005 yazına götüren, durup dururken akla gelen grup. Güzel günlerdi lan.

sürekli kaybedilip yenisi alınan nesne

Çakmak. Yani servet verdim desem yeridir çakmağa.

seydioğlu baklavaları kamuoyu açıklaması

Ülkede hukukun, insanda ise arın ve utanmanın kalmadığına işaret açıklamadır.

Ulan şerefsizler, inşallah diyorum bi denk geliriz orda burda bi yerde. Bunlardan da bi dilim baklava alan alçaktır, karakter yoksunudur.

Tulumba dağıtıyolarmış, vah ki ne vah. Hayasız şerefsizler.

kaft

Yakalarını merak ettiğim tişört markası. Alıp kullanan memnun olan, pm pls.

şimdiki rakip real madrid canını seven kaçsın

Sahi birde o vardı dedirten durum. (bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)

ali koç başkan fenerbahçe şampuan

Nane aromalı şampuan reklamıdır.

ağalar beyler istanbul ne tarafta

Fenerlinin 45 dakika evvel sorup, bayernin 45 dakikadır tarif ettiği yerdir.