bugün

en güzel sevgi aktarım yoludur kanımca. öpülen kişi karşı cinsse sevişme başlatabilir.
dudaktan öpmekten kat be kat daha güzel ve daha özel ve daha duygusal olan * öpme biçimidir.. ten kokusu dolar ciğerlere.. ve eriyip gider insan..
Manyaktır, kopuktur, ciddi tecrübe ister kolay değildir. öpülen kişi de hayvan değilse ve zevk alırsa güzel bi birleşim doğurur.
veda öpücüğüdür.

otobüse binme vakti gelmiştir. ortamın müsait olmaması, dudaktan öpmeyi engellemiştir. daha gitmeden özlenmiştir sevgili. ve o an gelmiştir. hafif sarılmış, boyundan öpmüştür giden. hep benimle kal der gibi.
kanimca karsi cinsi en cok tahrik eden opucuktur.sevisirken,veda ederken en yogun duygu aktarimini gerceklestirir.
(bkz: eninden öpmek)
karşı cins telefonla görüşürken boynunu sağ yanına eğmiştir spontane bir şekilde, bisiklet yaka t-shirtün yakasının yarı çapı geniştir ve yazan kişi dayanamaz.tam bir şey anlatırken öpülür boynundan ve ses titrer.

Derken kış gelir boğazlı kazaklar giyilir ve yazın gelmesi beklenir.
sevgilinin mis kokusunu içimize çekme fırsatı veren öpme şekli.
nokta atış yapılmak suretiyle öpüldüğünde %100 sevişme başlatan bölgedir. * * * * * *
kadının kadın kokusunun, erkeğin erkek kokusunun en iyi alındığın yerdir boyun. ve ondan daha fazlasıdır..
kadınların en çok hoşlandığı öpme eylemidir. * *
"boy"undan öpmek olarak algılanıp üzerine espiriler yapılabilecek cümle.
(bkz: enseden öpmek)
iç gıdıklayıcı, öpülen için orgazmdan daha çok zevk veren bir hadisedir. "yapma cnm huylanıyorum" der o aslında tam manası ile huylanmak değildir zevktir o zevk, hoşlanmaktır, içi içine sığmayıp gıdıklanma hissiyle beraber yaşanan bir zevk.

(#1132543 ) aynen katılıyorum. boynundan öpülüpte sonra "hadi ben okula gidiyorum aşkım" diyebilecek bir canlı türü daha tanımıyorum. bir kere başlanıldı mı geriye dönüşü yoktur, kanımca insanların boyunları vücutlarındaki en zaafiyetli yerleridir.
doğrudan ereksiyon sebebidir.
kadınların en çok tahrik olduğu olaydır, bir nevi boyunda ki g noktasına öpücük kondurmak da denilebilir. öperken hafif kulak memesine kayarsanız işin ucu farklı yerlere gider.
babaların kızlarını öpme biçimidir. kız gıdıklandıkça baba güler...
zaman zaman şehvet sebebiyle boynun cinsiyete göre balıkçı yaka kazak yahut fularla kapatılmasına yol açan öpme şeklidir. vantuz gibi yapışan sevgili kocaman bir morluğu giderken size yadigar bırakır. iki hafta her aynaya bakışınızda huylanırsınız..
eğer öpülen erkekse kötü sonuclar doğurabilir.. huylanır mazallah.. yada başka tür duyguları harekete geçer kötü olur..
en asil duygunun insanlarinin yaptigi, öpeni de öpüleni de o an bulunduklari ortamdan alip baska yerlere götüren eylemdir, kücük ama etkilidir. * * eger öptügünüz kisi de size karsi bir seyler hissediyorsa veya sevgilinizse akabinde sevismeniz kuvvetle muhtemeldir.
en öpülesi yerdir.öpmeye doyulmayacak yerdir ayrıca..
karşı cinsin teninin içine dolmasına sebebiyet verir. sevgili bu yol ile içte hissedilir. gariptir. dudaktan öpmek ile aynı tadı verir. Gıdıklanmanıza da sebebiyet verebilir. bir de garip bir insansanız sağ boynunuzdan gıdıklanıp sol boynunuzdan gıdıklanmıyorsanız sevgilinizin sizle dalga geçmesini engelleyemezsiniz. *
(bkz: olan var olmayan var)
süpersonix bi hadisedir. dudaktan öpülürkenki o sulu ifade olmadığı içindir belkide güzelliği.
(bkz: nefes almayi unutmak)
(bkz: feel blue)
güncel Önemli Başlıklar