1. 1.
    Çok çok güzel bir supercell oyunu şimdilik sadece apple storeda var galiba seviye atlaması biraz zor ama gerçekten çok güzel yapmışlar.
    1 ... ankdalton
  2. 2.
    Artık Android sistemler içinde Google Play store da mevcut olan bir supercell oyunu. clash of clans tarzı bir oyun fakat oyunumuz bu sefer bir sahilde geçiyor. clash of clans'a nazaran eski çağ değil yeni çağda ateşli silah ve gemi donanmalarından oluşturulmuş. Altın ve odun üretip bu üretilen madenler ile oyun içinde savunma ve askeri donanmalar kuruyorsunuz. en iyi savunma ve en iyi saldırı için sürekli geliştirme yapmalı ve savaşmanız gerekiyor. Android tabanlı tablet ve telefonlara yeni yayımlandığı için kısa süre sonra daha çok kişinin oynayacağını umuyorum. (bkz: clash of clans)
    2 ... senaristoyuncu
  3. 3.
    coc guzeldi bununda guzel olacagindan eminim. fakat oyuncusu cok az sanirim
    ... watszaap
  4. 4.
    çok zevkli, eğlenceli yarım strateji oyunudur. telefonda çok oyun oynamayan biri olsam da bu oyuna fena sardım.
    ... gercekleri soylerim
  5. 5.
    bir clash of clans değildir ve iğrenç bir oyundur strateji yok hedef yok asker çıkartmak vb çok basit. oyundaki tek mevzu askerleri çıkaracağın adada hangi noktaya dokunacağın. o da elindeki 5 ihtimalden en mantıklısını seçmen demek. yani tamamen çöp bir oyun. clash of clans ın yanından geçemez supercell !! coc demişken, 112 level köy sattım özlüyorum o oyunu da amk boru mu tüm şehir %85 fullenmişti oyunun zirvesine geldik sattık lan.
    1 -6 ... ukraynali
  6. 6.
    yeni başladığım oyun. tam emin olamasam da fena değilmiş gibi duruyor.

ayrıca sadece bir tane inşaat işi mi yapabiliyoruz oyunda diye de merak ediyorum. coc daki gibi inşaatçı olayı yok sanırsam, ya da yeni başladığım için ben sadece aynı anda bir işi yapabiliyorum.

eğer sürekli bir iş yapılacaksa, oyun bok gibi olabilir.
    ... kheldar
  7. 7.
    Gecen hafta baslayip iki gun once biraktigim oyundur. Tipi hos gelmisti, evde yapcak is yoktu baslim dedim. Baya hizli da ilerledim. Sonra koyume saldirdilar biraktim. Zaman oldurulebilir. Guzel yani.
    2 ... hz t
  8. 8.
    güzel bir strajedi oyunu. bugün başladım ve baya bir takıldım oyunA.
    ... otuken belediye baskani
  9. 9.
    an itibariyle saldırıp adamın am*n* koydukları oyun.
    ... otuken belediye baskani
  10. 10.
    gece rüyalarıma giren oyundur. sevilir. sayılır.
    1 ... interizm kusurlari