bugün

entry'ler (320)

doğum günün

Bugün benim doğum günüm.

cesaretin var mı aşka

Var ama aşk yok ortada.

özel sektör ün özeti

işçi bayramı milli bayramdır ama işçi çalışır.

eski sevgiliye mesaj atma eşiği

Bırak o telefonu elinden evlat.

tekrar başlaması istenen diziler

Kesinlikle ekmek teknesi.

migrosta iphone yağmalanırken krizden bahsetmek

Yapmayın şöyle şeyler iphone ucuza geliyo ama bu izdihamı gören yetkililer bunu elektrik doğalgaz faturasına kol gibi yansıtıyo belli etmeyin paranız olduğunu azcık akıllı olun.

kemal tanca

Dün konkordato başvurusu yapmış türkiye nin köklü ayakkabı firmasıdır. Şaşkınlıkla karşıladım desem yeridir gerçi aynısını hotiç te yaptı ama hala ayakta bi sıkıntı görünmüyor.

27 ekim 2019 beşiktaş galatasaray maçı

Umarım abdullah avcının sonu olur dediğim maç.

unut beni sevgilim

Gece yolcularının güzel bir şarkısı. Başlığı görünce gittim eski günlere zaman ne çabuk geçmiş böyle.

yves rocher

Değişik okunuşu olan kozmetik markası. iv roşe.

borcuna sadık olmayan insan

Borç aldığı yerden tekrar borç alamayacak insandır. Önünde sonunda ödese bile tekrardan borç verilmemesi gerekir.

namaz

islamın beş şartınfan bir tanesi. Hatta namaz dinin direğidir.

sigara kokusu

Geçmişte sigara içip bırakmış birisi olarak söylemem gerekirse iğrenç bir koku yani tarifi geçekten çok zor umarım bu illeti kullanan herkes en kısa sürede bırakır.

koton

Giyim markası. Ürünlerinin kalitesi lc waikikiye göre daha iyidir daha tarz kıyafetler bulunabilir tişörtlerini çok beğenirim.

volkswagen passat

Ülkede saray ahalisinde bolca bulunan eşek niyetine kullanılan alman sedan.

seçmenin yüzde 51 8i imamoğlundan memnun değil

kaynak götüm.

çocukken yapılan tehlikeli şeyler

kamp atesi yakacam diye koca mahalleyi atese veriyordum az daha kahraman itfaiye erlerimiz sayesinde mahallemiz kurtuldu.

bir kız için sigarayı bırakmak

ergen soylemi. oncelikle saglik dusunulerek yapilmasi gereken bir eylemdir sigarayi birakmak.

yeni neslin özeti

özenti bir hayat yaşama arzusu icinde olanlar cok fazlasiyla mevcuttur bunun sorumlusu olarak ben basta tv dizileri ve sosyal medyayi goruyorum.

basit hayat kuralları

hayir demeyi ne kadar erken öğrenirseniz o kadar iyi bir hayat yaşarsınız.