bugün

Severek oynadığım bir oyun. Aktif tim arayan arkadaşlar gelebilirler #8lgqvl9p
fena sarmıştır. artık dönüş yok. full aksesuar yapmadan oyunu bırakmamaya karar verdim. sonra da satarım *
x mode vb hileleri kullanan çinli pezevenklerin hesaplarını tek tek kapatıyor supercell, sadece çinliler değil herkesin,

o değilde ulan 3 gün boyunca çevrimiçi olan çinli gördüm, yarrağı yediler şimdi.
3-4 aydır oynadıkça oynayasım gelen oyun. klanına davet etmek isteyen varsa gelinir.
inşallah alır bu sefer resmimi . Malum hata oluştu dedi .
Şöyle bir adamın olduğu muhteşem oyundur .
an itibariyle karargahı 17. seviyeye yükseltmeye çalışıyorum. bir gavat saldırır da hasılatı alır diye oyundan çıkamıyorum amk. adımın ''türk'' olması iştahlarını kabartıyor yavşakların.
Sözlükteki kardeşlerle güzel bir tim oluşturabileceğimizi düşündüğüm on numara strateji oyunu.
Savunmaları geliştirmeyin.gambot ve çıkarma gemilerini geliştirin ayrıca karargah binasınıda hızlıca yükseltin.
Güzel bir oyundur.
Adam akıllı Bir timde bulunmayan kardeşlerime sesleniyorum, gelin beraber cenk edek. Aynı tim de olak.
instagramda orda burda reklamlarini gördüğüm, en son burda da denk geldigim, ulan yine mi sen dedigim oyun.
yeni tanışıp neredeyse bütün vaktimi döktüğüm oyundur. fakat çok zor amk. ipucu ve strateji alabilirim. seviye 19'dayım şimdilik.
işaret fişeği bu oyundaki en güzel şeylerden biri çok iyi taktikler yapmaya imkan sağlıyor.
Daha aktif ve eglenceli bir pvp sistemi bulmasi gereken oyun. Birlik savaslari tarzi bi sey cikarmalilar.
Bir strateji oyunu. 4-5 ay önce bırakmıştım ancak geçen hafta yeniden başladım. +250 arkadaşlar mesaj atsa da klan kursak.
oynayan varsa beraber takılalım dediğim oyun.
Issız ve mal insanların oyunudur.
Gidin clash of clans oynayın.
Hoş bir oyundur.
Çok zaman çalmayan, benzerlerinin aksine sıkıcı olmayan oyun.

Arkadaşlarla kurduğumuz +25 yaş ortalamasına sahip time hepiniz davetlisiniz.
Timimiz taze olmakla birlikte, her gün operasyon açılacak ve istihbarat toplamayan veya operasyonlara üst üste katılmayanlar timden atılacaktır.
Seviyeli güzel sohbetli, karışık cinsiyetli timimize eşinizi dostunuzu alıp çekinmeden gelebilirsiniz.

Tim kodu: #2CYGLRUY
Tim adı: Silas Beavers
Adada birlik beraberlik söz konusu olduğu için bir inşaat yapılabiliyor. Öyle ben gidip altın deposunu yapcam, ben gidip gemiyi tamir etcem olayı yok. Herkes birlikte hareket ediyor. Çünkü her an orospu çocuğu bir korsan gelip adayı basabilir. Birlikte durmak zorundalar.
Clash of clansın tutmasından sonra götü kalkan supercell tarafından yapılan online android oyunu. Beş para etmez bence. Ayrıca neden aynı anda sadece 1 inşaat yapabiliyoruz diye merak ettiren oyundur. Clash of clanstaki gibi inşaatçı kulübeleri olsa daha güzel olurdu.
yeni guncellemelerin geldigi oyun, silah laboratuvari, yaratik, saldiri tekrarlari, yeni dusman albay bilmemne, hammerman bize saldirabilecek gibi bir cok yenilik geldi.
karargah yükseltmek için kaynaktan çok elmas biriktirmenin gerektiği oyun.
Bir ara oynadım bok gibi sarmadı.
ios dan andoride geçtiğim için onca levelim kayboldu. Bir daha baştan alma sabrını kendimde bulamadım. Ama azıcık sabredenler için çok iyi oyundur.

Diğer bir telefon değiştirdiğim için giden caaanım oyun ise (bkz: kingdoms of camelot)
Yedekleme aktarım cartını curtunu yapmamıştım.
Koc'da ilerledikçe saran oyunlardan. Kendinize iyi bir ittifak bulmanız gerekiyor. iyi insanlarla tanışmıştım.

Şimdilerde oynadığım başka dehşet oyunu tavsiye edeyim. Bu biraz daha farklı Diğer ikisinden.

(bkz: brothers in arms 3)

Bu oyun hakkında tek bir şey söyleyeceğim oyna, beğenmeme ihtimalın yok. O kadar da iddialıyım.