1. 57.
    Severek oynadığım bir oyun. Aktif tim arayan arkadaşlar gelebilirler #8lgqvl9p
    ... tutosiki sokama
  2. 56.
    fena sarmıştır. artık dönüş yok. full aksesuar yapmadan oyunu bırakmamaya karar verdim. sonra da satarım *
    ... cupping tester
  3. 55.
    x mode vb hileleri kullanan çinli pezevenklerin hesaplarını tek tek kapatıyor supercell, sadece çinliler değil herkesin,

o değilde ulan 3 gün boyunca çevrimiçi olan çinli gördüm, yarrağı yediler şimdi.
    ... x09684a
  4. 54.
    3-4 aydır oynadıkça oynayasım gelen oyun. klanına davet etmek isteyen varsa gelinir.
    ... iki hidrojen bi oksijen
  5. 53.
    inşallah alır bu sefer resmimi . Malum hata oluştu dedi .
    ... james bond 007
  6. 52.
    Şöyle bir adamın olduğu muhteşem oyundur .
    -1 ... james bond 007
  7. 51.
    Her türlü saldırıda olumlu sonuç verecek taktiği söylüyorum. Saldırı yaparken gemilerin 3/2'sini ağır silahlılarla doldurun, 3/1'ini ise zooka'larla doldurun.

Örneğin;

6 tane 13. Seviye çıkarma geminiz var diyelim, bu gemilerin 4 tanesine ağır silahlı doldurun, kalan 2 gemiye de zooka koyun. Zooka'ları roketatar ve havan topu gibi silahlardan koruyun yeter.
    1 ... isbara
  8. 50.
    an itibariyle karargahı 17. seviyeye yükseltmeye çalışıyorum. bir gavat saldırır da hasılatı alır diye oyundan çıkamıyorum amk. adımın ''türk'' olması iştahlarını kabartıyor yavşakların.
    1 ... otuken belediye baskani
  9. 49.
    Sözlükteki kardeşlerle güzel bir tim oluşturabileceğimizi düşündüğüm on numara strateji oyunu.
    ... bu nicki alin burdan
  10. 48.
    Savunmaları geliştirmeyin.gambot ve çıkarma gemilerini geliştirin ayrıca karargah binasınıda hızlıca yükseltin.
    ... sivilceli ergen