1. 58.
    bu ara oynadığım oyun. tokatlarım hepinizi akıllı olun.
    ... afrasiyap
  2. 57.
    Severek oynadığım bir oyun. Aktif tim arayan arkadaşlar gelebilirler #8lgqvl9p
    ... tutosiki sokama
  3. 56.
    fena sarmıştır. artık dönüş yok. full aksesuar yapmadan oyunu bırakmamaya karar verdim. sonra da satarım *
    ... cupping tester
  4. 55.
    x mode vb hileleri kullanan çinli pezevenklerin hesaplarını tek tek kapatıyor supercell, sadece çinliler değil herkesin,

o değilde ulan 3 gün boyunca çevrimiçi olan çinli gördüm, yarrağı yediler şimdi.
    ... x09684a
  5. 54.
    3-4 aydır oynadıkça oynayasım gelen oyun. klanına davet etmek isteyen varsa gelinir.
    ... iki hidrojen bi oksijen
  6. 53.
    inşallah alır bu sefer resmimi . Malum hata oluştu dedi .
    ... james bond 007
  7. 52.
    Şöyle bir adamın olduğu muhteşem oyundur .
    -1 ... james bond 007
  8. 51.
    Her türlü saldırıda olumlu sonuç verecek taktiği söylüyorum. Saldırı yaparken gemilerin 3/2'sini ağır silahlılarla doldurun, 3/1'ini ise zooka'larla doldurun.

Örneğin;

6 tane 13. Seviye çıkarma geminiz var diyelim, bu gemilerin 4 tanesine ağır silahlı doldurun, kalan 2 gemiye de zooka koyun. Zooka'ları roketatar ve havan topu gibi silahlardan koruyun yeter.
    1 ... isbara
  9. 50.
    an itibariyle karargahı 17. seviyeye yükseltmeye çalışıyorum. bir gavat saldırır da hasılatı alır diye oyundan çıkamıyorum amk. adımın ''türk'' olması iştahlarını kabartıyor yavşakların.
    1 ... otuken belediye baskani
  10. 49.
    Sözlükteki kardeşlerle güzel bir tim oluşturabileceğimizi düşündüğüm on numara strateji oyunu.
    ... bu nicki alin burdan