bugün

boom beach

acayip bagimlilik yapan bir oyun, askerlerin egitim suresi olmasa oyunda surekli saldirarak telefonun sarjini bitirene kadar oynarsiniz o derece, adamlar da burda tutturmus clash of clans diye, ben clash of clansi birakali aylar oldu, millet forumlarda köyünü satip coluk cocuga 5-10 tl ye itelemeye calisiyor, bizim gencler gelmis bana bunu ovuyor, clash of clans bir yerden sonra acayip sikiyor adami, sahsen ben 29. levele kadar tahammul edebildim, ama boom beach farkli, boom beach'i begenmeyenler genellikle tim ortami olmayip heykel yuzdeleriyle ugrasmayan kisiler, adamdaki mantik su ;telefonumda bir oyun varsa ben surekli mesgul olmaliyim kafami dagitayim, bunun icin boom beach oynayacaksaniz yanlis adrestesiniz, youtube ' da bir kac strateji videosu izlemek bile onyargili yaklasanlari oyuna isindirabilir, oyun ilerleyen levellerde ozellikle 30 dan sonra zevkli olmaya basliyor, oyun hakkinda adam akilli fikri olmayan weletler bile oyunu telefonuna indirmeden salliyor, oyun vasat diyenler 5-10 level oynayip birakan sabirsiz kisilerdir, ben etrafimda cok yuksek level olupta oyundan sikayet eden bir kisi bile gormedim nedense, insan bilmedigine dusmandir bosuna dememisler, camur at izi kalsin, bu oyun gunde milyon dolarlar basiyor supercell firmasina, bi siz akillisiniz aq aferin bravo.