bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fenomen gibi bir bisiklet markasi. bir ara herkeste vardi. bisiklet dunyasinin tofas'i.
    7 -1 ... laz pacino
  2. 2.
    çocukluğumuzu üzerinde geçirdiğimiz bisiklet markası. * *
    3 ... trinfr
  3. 3.
    Vitesli bisiklet modasıyla karizması sarsılan ancak klasikler arasında yer almayı her daim hakeden bir bisiklettir.Hele hem direksiyonuna hem de direksiyonla sele arasındaki boruya yapıştırılmış süngerleri unutulmazdır.
    4 ... recepx
  4. 4.
    (bkz: amcam bana alamanyadan kırmızı bmx getircek)
    2 -1 ... alas
  5. 5.
    normal frenlilerinin yanında kontra frenli çeşitleri de olan bisiklet. beldesan/bisan'lara da taktırırlardı ama *olmazdı.
    3 ... cgr
  6. 6.
    ilk bisikletim*, bisikletle artistik hareketler yapmak için en iyisidir, ön tekeri kaldırıp ne kadar süre gidebileceğin üzerine yarışlar yapardık, üstelik de hem ön, hem arka ve hatta ikisini birden kaldırmaya çalışır, sağdan soldan atlar, tümsekler oluşturup üzerlerinden en iyi kim havalanacak diye uğraşırdık, tabi epey sakatlanmalar da olurdu, sanırım bmx in bir özelliği insanı akrobatik hareketler yapmaya itmesi
    2 ... hizir
  7. 7.
    90 lı yıllarda çocuk olmanın ayrıcalığıdır. bir binerdiniz bemiks 'inize bütün mahalledeki çocuklara hava atardınız. arka tekerleğin yanlarındaki iki küçük tekerleği çıkarıp, iki tekerlek üzerinde gitmeye de başlamışsanız bundan büyük keyif yoktu.
    3 ... yasak merve
  8. 8.
    ön ve arka tekerlere takılan basamklarla*üç veta dört kişi binebilirdi.
    2 ... suran
  9. 9.
    babamın bana ikamesi olarak iğrenç pinokyo bisikletten almış olduğu, sünnet düğünümde babamdan hediye olarak istediğim şimdilerin olmyan bisikleti..
    1 ... martyns
  10. 10.
    bemeks olarak söylenir.
    3 ... gerko