bugün

bir efsane olan motorsiklet markası..
zavallı kotunu bacaklardan yukarı doğru çıkan harley lerin içine tıkıştırıp görüntü kirliliğine neden olan kızların,binbir zorlukla giydiği bot.bazıları utanmadan sahtelerinin de içine sokuşturur poturlarını. (bkz: en nefret ettiğim kız modeli)
cogu kızın giyilince super karizma oldugunu zannettigi bot markası..
bot olarak bilen arkadaşlara saygılarımı sunuyorum. harley-davidson bir motorsiklet markasının ötesinde bir yaşam biçimidir.
botuda vardır, montuda vardır, motoruda vardır. özellikle botu ve motoru çok karizmadır özellikle gri renkte olan ve önünde kocaman kartal resmi olan botu tam bir karizmadır. ama kızların bu botu giydikten sonra kotlarını işine sokması gerçekten iğrenç bir görüntü veriyor. ve hala çokta modadır harley davidson botlar.

(bkz: sen eskiden gençtin)
süper bi ayakkabı markasıdır. okuldaki ayakkabı kontrollerinde en büyük yardımcımdır. malumunuz,ilkbaharda başlar daha bu kontroller.. klasik ayakkabı giyeceğime harley botlarımla pişerim daha iyi mantığıyla ayağımızdan çıkarmadığımız ayakkabıdır. saolsun varolsun... *
(bkz: palm springs)
moto-ağır-siklet...
her rüzgarseverin hayallerini de süsler galiba.
yaşam tarzından çok ülkemizde sadece marka olduğu vurgulanmaktadır. motorları ağız sulandırıcı şekilde güzeldir çıkardığı ses gazel gibi gelir. dağ başında okuyan *, bir türlü ayakları ısınmayan insanlar için yapılmış süper kaliteli botları abartısız her sezon piyasada olan markadır. estetik görünümü pek olmasada işlevi iyidir verilen paraya değer.
lanet olası ötv yüzünden hiçbir zaman alamayacağım motorsiklet markası. mesela flsts softail cross bones modeli abd'de 17.000$'ken türkiye'de 27.000€.
Mickey Rourkenin Harley Davidson and Marlboro mande oynadigi ismi markaya gonderme olan motosiklet hastasi ve oldukca "degisik" olan karakteri.
guus hiddink'i de büyülemiştir.

Guus Hiddink, ''2010 Dünya Kupası'ndan sonra futbolu bırakıp, Harley Davidson'ımla gezeceğim'' dedi.

kaynak: http://www.ntvspor.net/pages/32658.asp
manevra kabiliyeti kısıtlı chopper modelleri üreten ama sağlam üreten marka. manevranın markayla ilgisi yoktur chopperlar diğerlerine göre zor döner daha ağırdır çok yakar.
bir zamanların ugg'ı oda ilk başta çok sevilmiş hoş görünmemesine rağmenliseli kızların rüyalarını süslemiş amele olmuş bir ayakkabıdır.
1903 yılında yapılan ilk harley'in karbiratörü domates konserve kutusuydu.
(bkz: demir at)
bundan yıllar önce giydiğim ve rahat olup olmadığını bile hatırlamadığım bot. çok para verdiğimizi hatırlıyorum. ve taksitlerini öderken okulda ayran alamamama neden olmuştu aynı zamanda bu zalım. ama çok afedersiniz it gibi merak ediyorum şu anda yeni modellerini, ya da benim giydiğim modelini falan. bir mağazaya girip alacağım ayağına deneyeceğim bi gün gidip. çok özlemişim.
eşsiz sesiyle hiç şüphesiz dünyanın en iyi seri üretim chopper ve cruiser motorlarını üreten amerikan firması...
eskiden harley modellerinin hepsi el yapımıydı ama şimdi makinalaştı sanırım.
botları; ayak bileklerinde kas yapan bir markadır. *
yıllar önce bir merakla alıp; yürümeye çalıştığım, * * verdiğim paraya acıdğım, ama bir türlü eskimek bilmeyen, kaliteli botları vardır.
hülya avşar ile isim değiş tokuşu yapsa yadırganmayacak olandır.
hele harley davidson eskitilmiş deri mont giyen kız seksiliğinden ölür bence.
botları taban sertleşmesine neden oluyor.
botları feci bir şekilde güzel olandır.*
insana biraz kasıntı ve dik bir yürüyüş veren, popoyu daha çıkık gösteren, bacak kası yapmama sebebiyet vermiş *, 4 yıldır karda kışta giydiğim ama bana mısın demeyen botlarımın markası.