1. 1.
  bir efsane olan motorsiklet markası..
  1 ... manson
 2. 2.
  zavallı kotunu bacaklardan yukarı doğru çıkan harley lerin içine tıkıştırıp görüntü kirliliğine neden olan kızların,binbir zorlukla giydiği bot.bazıları utanmadan sahtelerinin de içine sokuşturur poturlarını. (bkz: en nefret ettiğim kız modeli)
  2 ... adein elessa
 3. 3.
  cogu kızın giyilince super karizma oldugunu zannettigi bot markası..
  1 ... manson
 4. 4.
  bot olarak bilen arkadaşlara saygılarımı sunuyorum. harley-davidson bir motorsiklet markasının ötesinde bir yaşam biçimidir.
  20 -1 ... nomad
 5. 5.
  botuda vardır, montuda vardır, motoruda vardır. özellikle botu ve motoru çok karizmadır özellikle gri renkte olan ve önünde kocaman kartal resmi olan botu tam bir karizmadır. ama kızların bu botu giydikten sonra kotlarını işine sokması gerçekten iğrenç bir görüntü veriyor. ve hala çokta modadır harley davidson botlar.

  (bkz: sen eskiden gençtin)
  2 ... annemyazarolgeldedi
 6. 6.
  süper bi ayakkabı markasıdır. okuldaki ayakkabı kontrollerinde en büyük yardımcımdır. malumunuz,ilkbaharda başlar daha bu kontroller.. klasik ayakkabı giyeceğime harley botlarımla pişerim daha iyi mantığıyla ayağımızdan çıkarmadığımız ayakkabıdır. saolsun varolsun... *
  1 ... glbst
 7. 7.
  (bkz: palm springs)
  ... yozishanko
 8. 8.
  moto-ağır-siklet...
  her rüzgarseverin hayallerini de süsler galiba.
  3 -1 ... nickless cage
 9. 9.
  yaşam tarzından çok ülkemizde sadece marka olduğu vurgulanmaktadır. motorları ağız sulandırıcı şekilde güzeldir çıkardığı ses gazel gibi gelir. dağ başında okuyan *, bir türlü ayakları ısınmayan insanlar için yapılmış süper kaliteli botları abartısız her sezon piyasada olan markadır. estetik görünümü pek olmasada işlevi iyidir verilen paraya değer.
  1 -1 ... zuvvar
 10. 10.
  lanet olası ötv yüzünden hiçbir zaman alamayacağım motorsiklet markası. mesela flsts softail cross bones modeli abd'de 17.000$'ken türkiye'de 27.000€.
  2 ... mta88