bugün

Dünyadaki tek avuntum. iyi ki Beşiktaş var. Yoksa sanırım kafama sıkardım. Futbolu severim fakat bir futbol tutkunu değilim, dünya kupası finalini sadece tarihe tanıklık amacıyla seyreden bir tipim. Ama beşiktaş başka. iyi ki varsın Beşiktaş. iyi günde kötü günde.
Bugün konyaya haftayada feneve koyacak efsanevi takım. Bu takım bu sene de sike sike şampiyon
negredo yerine gomis i alsaydı aralık ayının sonlarında şampiyonluğu kutluyor olacaktı.

negredo artık sivasspor da oynayabilecek kalite bir oyuncudur. aboubakar bile gözümde inci gibi şu anda.
görsel

Pazartesiyi sevdiysek sebebi sensin.
ne zaman ismini duysam küfür etme isteği uyandıran ucube takım...

ha bu arada yense bile lider olamayacak Jimlastik kulübü.
haftaya fenerle maçı olduğu için kendisine bu hafta kırmızı kart çalınamayacak takım.

malum bu kulübün bir önceki başkanı, tff başkanıdır şu anda.

ve kulüp bu tff başkanına dev borçludur.

kıps kıps
heryerdeyiz a.q. varmı ötesi...zoruna giden annesini hemen arasın, belki arkasındayız.
fenerbahçe'yi son 4 maçtır yenemiyor. 5 olacak.
Yenemiyor dediğin beraberlik mi at yarrağı? Sizde yenemiyorsunuz o halde.

Bu hafta kendi evinizde domaltacaz sizi.
Son 4 maçta fenerbahçe yi yenemediği ligde son 2 senedir şampiyon.
Önemli bir maçın hemen önü olduğundan rotasyonla çıkabiliriz fb maçına. O yüzden fazla abartmadan 3-0 yenip geliriz
fenerbahçeli olmak bundan sonra beşiktaşa yenilmediği için sevinmeyi gerektiriyor demek ki.

yazık kimin takımıysa...
queasma'yı alıp yedek oturtturamadılar belki ama lens gene yedek olacaktır bence *

komik, kulübede lensi gördükçe bi gülme alıyor beni.

arkada lens var diye quaresma, negredo geldi diye de cenk uçuşa geçti *
bunlarin taraftarlari bizim ilk 3 haftadaki galibiyetler için "lögön son sorosondoko tokomlorlo oynodonoz" diye zirvaliyorlardi.

hemen bakalim bu zat i muhteremler kimleri yenmiş.

antalya-sira 16-puani 3
konya-sira 15-puani 3
Karabük-sira 12-puan 5
bursa-sira 7-puan 9

Bir de galatasarayin yendiği şu cerez takimlara bakalim

osmanli-sira 18-puan 1
sivas-sira 11-puan 6
Kasımpaşa-sira 10-puan 6
kayseri-sira 4-puan 10

ayrıca besiktasin yenemediği kasimpasayi galatasaray, Galatasarayın yenemediği antalyayi da Beşiktaş yenmiş.

Beşiktaş'ın yendigi rakiplerin puanı toplamı 20, galatasarayinki 23.

nasil oluyor da hala galatasaray cerez takimlarla oynamış oluyor da besiktas ligin en zorlu takimlariyla oynamış oluyor şunu bir anlatın da anlayalım hele ya ?
Cumartesi fenere küsküyü verecek takımımız.
leipzig'i yenerlerse gruptan çıkarlar. *
bu hafta eğer bir eyyam olmaz ise fenerbahçe derbisinde galibiyeti göğüsleyen takım olucaktır.
3 5 salak yazar artist artist konuşuyor diye tinerci damgası yedik.
Ben mutevazi besiktaşlıyım. hepsinden gerçek , koyu beşiktaşliyim. beşiktaşlılık koyduk, koyacaz demek degildir.
(bkz: the originals diyeceksiniz)

bu müsvedde yazar değildir. beşiktaş a ve beşiktaş taraftarına saygısızlık yapan ve yapılması için ortam oluşturan bir troldür. derhal cezalandırılması gerekmektedir...
görsel
fenerbahçe gibi bir devle yaptığı maç gündem bile olmayan takım.

işte o kadar büyüktür.

avrupa'da yine 8-10 tane yemez umarım bu sene.
erman toroğlu Porto Beşiktaş Maç Yorumu olarak, beşiktaş keyif vermiyor şenol güneş anca laklak yapıyor şampiyonlar liginde bi halt olmaz bunlardan demiştir

https://www.youtube.com/watch?v=N_CKhkkypqY
tinerci minerci dedik ama bu akşam bir galatasaraylı olarak yanlarındayım.

cayır cayır hakları yendi adamların. adalete inanan bir insan bu haksızlığa karşı durmalı, rengi ne olursa olsun.

ne deseler haklarıdır.
Sevinmek için sevmedik biz seni.
Tam bu sezon resmi maçlarda fenerbahçe ye gol atamayan ilk takım olacaklar dedim yine 1 gol buldular.