bugün

Hiç bir renklinin desteğine ihtiyaç duymayan takım. Renkli tayfa o kadar saçma ki, kartalım yenilsin diye dua ederler, kazanınca hepsi beşiktaşlı olur. Siz gidin kombine yakın gençler.
Ölüm kalım grubunun lideri şu an.
Yolunuz açık olsun kartallar !!
rakiplerini 3 senedir ağlatan efsanevi takım açık ve net.
(bkz: hakemler beşiktaşı kolluyor)

yersen.

aynen yha porto maçının ingiliz hakemi de kolluyor.
Porto'yu mağlup eden ilk Türk takımı. Anlık değil ebedi sevdamız.
Porto'yu mağlup eden ilk Türk takımı. Sonuçta türk takımı ve destekledik kazandı. Tebrik ederiz.

Not:Fenerbahçe.
fanatik ve beyinsiz renklileri kudurtan, inim inim inleten takım.

not: efendi renklilere lafım yok.
görsel
bu rehavetle konyaspor'a yine kaybederler.
türlü çileler çektirdikten sonra yükselişe geçen, bununla birlikte kalitesi ve tecrübesi artan son 2 yılda ise iyice rakipsiz kalan ve gün gece Porto'yu 3-1 yenen halis mulis TÜRK Takımı. allaha şükür bize bu günleride gösterdi
beşiktaş çok centilmen.
ayıp olmasın diye porto' nun golünü de beşiktaş atmış.
sağol beşiktaş.
sağolasın şenol hoca.
sağolasın Ricardo Quaresma.
cenk' in gözlerinden öpüyorum.

bir galatasaray' lı.
not: çarşı taraftar gurubunu ayrıca kutluyorum.
bjk' nın gruptan lider çıkması artık sürpriz değil.
yine geleneği bozmamış ve 4 gollü maçtaki bütün golleri kendisi atmıştır. ama bu sefer 3 tanesi portoya çok şükür.
Evet son damlasına kadar mücadelesini etmiş takımımdır.
Porto maçında oynanan oyun 2000 yılında oynanan Barselona maçından bu yana oynanan en iyi oyundu. Bu seviyede bu kalitede bir takıma karşı bu kadar rahat bir beşiktaş seyretmemiştim.
Deplasmanda oynayıp bu sezon gol yememiş bir Porto'yu çaresizliğe sevk eden hücum organizasyonları mükemmel top takipteyken Harika alan kapatan bir beşiktaş.
Sanırım tüm beşiktaşlıları sevindiren skordan çok yukarda anlattıklarımdır.
Sözünüz öze şu ki takibe göre oynamak zorunda değilim ben bildiğim gibi oynayacağım diyen bir beşiktaş vardı.
Ve en güzeli bu dediğini başardı beşiktaş.
Şimdi gelelim futbol ülemasına...
Delikanlı adam...
Maç sonu çıkar beşiktaş benim ağzıma tıktı arkadaş. Hemde tıka basa tıktı...
Diyebilmekte.
Politik olup ortadan kayboluyorlar.
Ayıp be, edep?
Hocaaaam.
Bu beşiktaştan Avrupa'da bi şey olmaz diyiyorsan.
Maç sonu çıkacan "zevk aldım" diyecen.
Tarafsızım diyip alenen beşiktaş düşmanlığı yapıyorsan yalan söyleme, ben tarafım de!
Şu paçadan kavrayıp aşağı çekme huyunuzu bırakın artık.
Son yıllarda deplasmanda kendi oyununu oynayabilmiş belki de tek türk takımı.
son porto bükücü takım.
Tartışmasız tütkiye'nin en iyi takımı. Portoyu deplasmanda domine etmek her baba yiğitin harcı değildir
Allah'ın izniyle bu seneyi de şampiyon tamamlayıp, şampiyonlar liginde en azından gruptan çıkacak takımımız.

Unutmayın yalnıZca allah'ın dediği olur. Bize düşen istemek ve bu yolda emek sarf etmektir.
Oynadığı son 19 avrupa kupası maçında sadece 2 yenilgi almış takımım.
bu sene de şampiyon olacak takımdır. yeter ki ayak oyunları yapılmasın.

beşiktaş art arda 3. şampiyonluğunu almakla kalmayıp ileriki 2-3 seneye de damga vuracak.
Galatasaray dan sonra Türkiye'nin en iyi onbirine sahip takım. Son iki senenin hem haklı şampiyonu Hem gönüllerin şampiyonu. Bu sene de şampiyonluğun açık ara en büyük adayı. Kadro derinliği açısından en başarılı kulüp. Duruşu, taraftarı, stadı Ve başkanı ile yeri ayrı olan bir camia. Alkışlar benden.
hala tam kapasite ile oynamayan takım. daha medel, negredo ve lens form tutmadı. kasımpaşa maçı hariç kayıp vermedi, fena gitmiyor.
Bu sene şlde final görcek takımımız. At fava bekle
Bu sene ne yapacağı hiç belli olmayan takım. Şampiyonada olabilir, üçüncüde olabilir. Şampiyonalar liginde gruptan çıkada bilir, çıkamayada bilir. Öyle top oynuyor şuna kendileri.
Bu sene de sike sike şampiyon olacak ayrıca şlde yarı final görecek efsanevi takım.