bugün

entry'ler (355)

türkiye de yata yata para kazanan meslekler

Reis'e göre askerlik.

kes nebe kurd dimirin kurd jin dibin

Farketmez biz onlara ayakta da kayarız.

evliler hergün yapıyor mu

Evlenince görürsün bekarların cinsel hayatı evlilerden daha renkli ve düzenli.

survivor 2018 ünlüler vs gönüllüler

Hakan hatipoğlu denen zatı elerlerse belki toplanırlar yoksa adam çenesiyle takımı bitirdi ingiltere saraylarında böyle entrikacı yoktur amk.

survivor denilince ilk aklınıza gelenler

Destiny's child ve Beyonce.

beşiktaş

Sahaya maç yapmak top oynamak için çıksaydı bu kadrosuyla belki (ama belki) yenebilirdi ama egosu iki maçla şişen beşktaş topçusu yine en önemli zamanda koyverdi.
Salı günü laypzik de yağlasa beşiktaşa haftasonu da lazlarla maçı var sıkıntı yaşar takım tribündeki tinerciler söker atar stadı demedi demeyin.

tyrion lannister

Boyu değil işlevi önemli tayfasının yeni reyizi. Bence en boy önemli olduğundan ben çok tutmuyorum bu dayıyı.

deepika padukone

Makyajlı şopar.

vampir olmanın zorlukları

Ereksiyon...

kürdistan kendi küllerinden yeniden doğuyor

Arkadaşlar kül dediğine göre önce yakmak lazım güzelce napalm olur elde kalan mk82ler falan olur ne varsa yakalım bizede iş düşüyor tabi herkes en az bir bidon benzin versin güzelce yaķıp kül edelim becerebiliyorlarsa doğsunlar amk ilk önce ben tanıcam ipneleri.

bütün polisler gebersin diyen imzacı akademisyen

Götü sıkışınca ölsün dediğin polislere gitmicek mi acaba Allah herkese akıl fikir verirken bizim aydın geçinen, sanatçı geçinen organzmalara neden vermemiş merak ediyorum. Bizim memlekette teröristi sevmeyi, desteklemeyi, hoşgörmeyi solculuk, aydınlık yada sanatçılık zanneden bi güruh var onlarda ölsün o zaman amk.
varsın 2 yaşında çocuğu olsun, varsın nişanlı olsun dimi böyle düşünen akademisyenlerde sanatçılarda aydınlarda ölsün inşallah dinimiz amin.

yüksekova da polisin elektrik direklerini sökmesi

Yaw mevzu bildiğiniz gibi değil belediye direkleri yanlış yere dikmiş polis abiler de doğru yere dikmek için söküyolla (hepsini bölücü orspu çocukları ile destekçilerinin anaların mına dikicez).

kürtlerin kürtçe bilmeden konuşmaya çalışması

Kürtçe ne amk. eşeklerin kendi aralarında homurdanması işte...

ypg

Hayvan sker gibi skicez hepsini ama önce cizre sur silopidekileri sonra sıra sizde...

doğuda insanlar ölürken yılbaşı kutlamak

Benim kutladığım birazda o organizmaların itlaf edilmesi, ben yeni yılda noel babadan lazer güdüm kitli MK-84 bombası istedim hepsini cizrede, silopide ve surda ki bacaların içine bırakıver dedim bakalım olacak mı.

kürtçeden çalınan şarkılar

Sktirin ordan amk organizmaları kürtçe dediğiniz eşek anırması uyduruk kakafoninin şarkısı olmuşta aşırılmış yersen ne içiyonuz siz orda anlamıyorum ya.

cizre de devlet katliamına üzülmeyen insan

(bkz: evilinside)

karim benzema ile rihanna nın yemek faturası

Ananı avradını coronaya da 862$ demişler ya la.

karim benzema ile rihanna nın yemek faturası

Bir biraya 517$ istemişler amk.

cizre yanarken rahat uyuyan türk

Amk çocuklarının hepsi ve her yeri yanınca rahat uyuyacağım.