bugün

türkiye tiner pazarının yüzde 95'i bu semt üzerinden dönmektedir.

zito!
bu senede şampiyon olup ezik renklileri sikicek olan takım. boş hayaller kurmayın şimdiden lig uzun bir maraton ve bu maratonu şampiyon olarak bitirecek kadroya sahip tek takım beşiktaş.
yahu hakemler sizi desteklememiş olsa siz geçen sene de şampiyon olamazdınız! bunun siz hariç herkes farkında.

bugün karabük sizin için sürpriz olabilir. ben şahsen beraberlik bekliyorum, hatta hakemler yardım etmezse size mağlubiyet bekliyorum.
kadrosu mükemmel olan sakatlık ve formsuzluğunu aşmışsa karabük maçını rahatlıkla kazanacak takım.
bugün orta saha ve defans maçın bazı bölümlerinde adete süründü. hakemler hakkettiği kartları verse her maç eksik kalacaklar da...
Bu arada şenol hoca yıldız kulübe yönetimini ilk 4 haftada pek beceremedi. O kulübede oturma nedeniyle çok sorunlar çıkacak ve takım içi dengeleri bozacak. Bekleyip görün...
görsel
üst üste gelen 2 şampiyonluk ve bunun üzerine taraftarımızın sevincinden dolayı saldırıya uğrayan takım.

anlıyorum ki siz ve sizin gibi futboldan anlamayan ve işi gücü beşiktaşa saldırmak olan kişiler susmayacaksınız. bundan sonra bende susmam özellikle.

futbol dan anlamayıp buna rağmen futbol konuşma çabası içine giren ve bir futbol takımına salak saçma argümanlarla saldıran kişiler karşısında beni bulacak. isterse bu takım gs fb veya bjk olsun. hatta anadolu takımı olsun.

öyle salak salak konuşarak herhangi bir takımı argüman veya kanıt göstermeden şikeci ilan etmek gerçek futbol değil. hatta bu bizim taraftar kalitemizin yerlerde süründüğünü gösteren bir durum. bende bunu sike sike öğreticem size. bunda sonra yazdığınız her entry den sonra benim nefesimi ensenizde hissedeceksiniz. ya adam gibi futbol konuşun. ya da konuşmayın!

hadi eyvallah!
Tescilli fetöcülerin iftiraları ile doldurduğu başlık.
geçen seneki oyunun o su yok sahada. balına 1 farkla maç kazana kazana gidiyorlar bakalım çok sürmez 1-2 haftaya toslarlar bu oyunla şampiyon falan olamaz.
görsel
hepsini koyun bir kenara. oğuzhan 150 milyon len mq'ı atın çöpe. quaresma'yı siktir edin. sayın cumhurbaşkanım'ı çıkarın. 35 gol atmasına 35 gol kalan negredo'yu boş verin. vodafone'muş bilmem neymiş canını cehenneme atıverin. ligi siktir edin şampiyonluğun amına koyayım. biz beşiktaş'ı seviyoruz aga! anlayamazsınız derler ya hani, cidden anlayamazsınız siz bizi. bir büyü bizim beşiktaş'ı tutmamızı sağladı en başından beri. hep kaybediyorduk aq. çocukluğumdan beri futbol izlerim hep kaybediyorduk. çok mu önemli? tutuyorduk biz seviyorduk bu takımı. kahvehanede kleberson fener'E gol attığında yaşadığım sevinci tarif edemem. güçlü olunca tatmin olursun elbet ama güçsüzken attığımız goller daha mutlu ediyordu insanı. şimdi attığımız gollere sevinmiyorum, bağırmıyorum, ayağa kalkmıyorum; ama o kleberson yok mu? tabureyi fırlatmıştım kahvehanede. harbiden sevgili olsa bu kadar düşünülür. her gece efkarım diye beste yok mu, o işte. beşiktaş dosttur, beşiktaş aşk'Tır, beşiktaş bir ruhtur, beşiktaş bir klastır. beşiktaş'lı olmak gurur vericidir!
Bizim yaşımız futbolcuların yaşına yaklaşınca hatta bazılarını geçince eskisi gibi futbolcu sevgisi bende de kalmadı. 100. Yılımızda pancu için aklım giderdi örneğin. Ama armaya olan sevgim 1 gün bile azalmadı. Aksine hep arttı.
Bizim 3-4 bin tl kazanmak için bi dünya kpss çalışmamız gerektiği, kendimizi geliştirmemiz gerektiği, kredi borçlarımız falan akla gelince bizimle yaşıt insanların bazen antrenmanlardan kaçarak milyon eurolar kazanması üzüyor beni.
daha önce porto ile 5 maç yapmış ve hiç yenememiş takım. çarşamba günü fark yemezse iyi.
adı bile rahatsızlık veren gereksiz jimnastik kulübü. evet..
Çarşamba günü portoyla son damlasına kadar mücadele edecek olan takımım.
ersan ı kiralamak varken tosic e kalan takımımız.

ersan beşiktaş ta muazzam futbol oynarken gitti.

en iyi türk stoper yine o dur.

yazık oldu.
Şu an geçen senenin gerisinde top oynuyor. Kartal gol gol gol.
ilk aşkım.
bugün portoluyum, inşallah acımadan yapıştırıcaz tinercilere.
Kendiniz bir şey yapamıyorsunuz millet yapsın diye bekliyorsunuz amk ezikleri.
görsel
son 4-5 yıldır türkiye'nin ülke puanını tek başına ayakta tutan takım. hem de bunu çok üst düzey kadro kurmadan ve içeride tff'nin engellemelerine rağmen yapıyor.

buna rağmen bir kaç orospu çocuğu beşiktaş'ın yabancı rakiplerini destekleyerek çük kadar beyinleriyle sinerji yakalayacaklarını zannediyorlar. komikler ama küçük düştükleri için, yanında olsan kafalarının arkasına vura vura küçümsersin bunları.

son olarak başakşehir ve konyaspor'a da başarılar diliyorum. işallah bu hafta türk takımlarının haftası olur.
şampiyonlar müziğini canım türkiyeme galatasaray öğretti babanız galatasaray.
Porto'kalı soyacak.
görsel