bugün

hala dilimde olan şarkı.
modern çağın "nikah masası" tarzındaki muhteşem şarkısıdır.

rober hatemonun da en manalı ve en süper ötesi muhteşem parçasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=dgSKTp5dmZo

cidden sözleri olsun, müzik olsun hepsi bir harika.

özellikle de eski sevgilisi evlenmiş olan bir erkeğin dinlediği zaman duygulanacağı bir parça.

bildiğin "nikah masasına oturdun işte" psikolojisi yaratıyor.
sabah sabah aklıma düşen şarkı. nerden esti be.ewed
yeni yazar galiba, hoş gelmiş.
Yerli 'messiah' dizisi ya da filmi çekilirse başrol oynama tipi var bunda.

Düşünmem lazim. Himmm..
samimi bir yazar.
iyi bir yazar. sempatik...
frank lucas ile bir olup her başlıkta bana sürekli fake iftirası atan şimdi aynı iftiraya uğrayınca (belki de gerçek?) saf değiştiren r ustası kişiliksiz yAzar.

görsel
görsel
görsel

Reyiz nasıl bu kadar hızlı saf değiştiriyon ya, senden hızlısı bob munden ahahahah.

Zevkle izliyorum. Lol

Aynen öyle...
iyi bir insan olduğunu düşündüğüm yuzır. Dövüşmeyin lütfen. Evet.
rober hatemo şarkısı değil miydi o.
kendisinin sevimsiz ve boş birisi olduğunu düşünüyorum.

bu izin meselesini de çözemedim. ne anlamı var izinli olmanın? enteresan.
Güzel kardeşim hadi biz yıllardır buradayız da haterımız gırla, sen daha yeni gelmedin mi? Bu ne şiddet ne celal, bırak ister fake desinler ister baska sey. Yazmana bak sen takılma bunlara.
Kimseyi kafasına takmadan, gönlünce yazması gereken yazar. Donuza ekle, geç, keyfine bak. Huzurunu bozmadan yaz.
fake hesaptır. at the heart of winter kişiliksizliğin önde bayrak sallayanı sensin kızım sen? ahlak yoksunu.

buna istinaden (#45814901) yazılmıştır.
iş bilgi boyutlarını aştı, rezillik aşamasına geldi dayandı. yakında biri çıkacak, kim feyk kim gerçek şuradaki ipe portakal kabuğu dizer gibi dizecek, bizler de huzura kavuşacağız.
Birazdan başlığa cin göndercem yeter be.
Buranın gediklilerindenmiş. Adam beni ciddiye alıp cevap vermiş. Abi yaptığım saygısızlık adına çok özür diliyorum. Senle bir ara sohbet etmek isterim. Tecrübelisindir sen. Tekrardan özür dilerim.
kafa izninin ne zaman biteceğini merak ettiğim yazar.
Sözlüğün gönlü güzel yazarlarından. Evet.
Rober hatemo - beyazlar içinde sen’i anımsattı swh.
adam rober hatemo gibi nik almis entrylerini gorur gormez rober hatemo silueti olusuyor kafamda.
Asi ve mavi de olabilirdi evet.

Sevdiğim bir yazar..
Kaliteli yazarlardandır.
Sürekli abazan tipleri öven entryler girdiği için onlardan bir farkı olmadığını düşündüğüm yazar. Kusura bakma ama bizimle deyılsın..
oylamaları için teşekkür etmek istediğim yazar. o bir melek.

görsel