bugün

şu aralar sorunlu olan butondur, zira butona bastıktan bir dakika sonra yeni pencereyi açıyor.
an itibariyle bozuk olan butondur. Anlaşılan geçmişte de bayağı bir sorun yaşamış. Sorunsuz günler dilekleriyle.

Edit: Düzelmiş, saygılar efenim.
bir problemi var galiba. beni online a ayalır olmasına rağmen offline gösteriyor ve son kötü oylanan ve iyi oylanan entry lerimin çoğu gözükmüyor.

edit: düzeldi.
halen bozuk olan butondur. sözlüğe de normal yollardan girilmemektedir ayrıca. geçmişten açılan bir konuyu tıklayıp üye girişi yapabiliyorum ancak.

edit : düzelmedi.
2.edit : hala düzelmemiştir, ayrıca sözlüğe normal yollardan girilememektedir.*
en çok münasebete girilen buton.
karma hesaplamasına ilaveten ego hesaplaması yapılsa, sonra buraya günlük ortalama benbutonuna tıklama sayısı yazılsa...
ego tatmin edici sayaçtır.
bir gün sivilce yazmasını beklediğimiz butonun adı.
şu an bozuk olan butondur. bir tek bana bozuksa o ayrı konu tabi.
çağımızın hastalığı. bulaşıcı ve tedavisi yok. tüm hastalar memmnun.
bazen aşındırmanın ötesinde tık manyağı yapılan butondur. diğer butonların kıskançlık krizlerine girmesine sebep olur.
en son yazarlığımın ilk günlerinde bastığım buton. şahsımca luzumsuzdur.

ek: ben karmamı tahmin edebiliyorum.
Yazar bu entry'sinde coşmuş butonuna tıklayıp 'henüz coşmamış' cümlesiyle beni bendenalan.
kimilerinin her yazdığı entry sonrası, tıklayıverdiği aparat.
ekşi sözlük'bu butonun üzerine gelince, "evet, sen" demektedir.
basıyorum kardeşim ara ara , milleti suçlayanlar basmıyor sanki, birde bilgi verdiğim bir entry eksileyen ibneler varya gördükçe sövüyorum onlara.
kenyalı atlet.
tabiri caizse taciz ettiğim ve benim dışımda da çoğu yazarın taciz ettiği butondur. bencilleştirir bidee.
bugün veya yarın eklenecek butondur.
bugün veya yarın ekleneceğini sonradan öğrendiğim hede.

yahu keşke ilk bunu koysaydınız, bu sözlükte sadece ben butonu ile muhatap olan insanlar tanıyorum, neden ilk yapılacak şeyi en sona eklersiniz ki?

yarım saattir arıyorum, iflahım skildi amna koyum.
nerede lan bu buton? hayattan bezdim.
an itibariyle yeni tasarımda kullanılamadığı gibi eski tasarımda da kasıyor.
yaklaşık 10 cm üstteki entry'yi okumaktan aciz uuser'lar tarafından hala aranmaktadır.
15 dakika arayıp bulamadığım butondur , nerde lan ?
yokluğu fena hissedilen butondur.
tıpkı küçük bir çocukken annenle bilmediğin bir yere gittiğinde bir an onu kaybettiğin zaman yaşadığın travmayı yaşıyorsun. gözlerin tanıdık birilerini arıyor ama yok, niye? zall koymamış. sanki sübliminal mesaj mı veriyor zall bilemedim.
ben butonunu koymadan gelmem bana ne. *