bugün

siki tutmuş buton. tamam çalışıyor da, simge kare şeklinde. sikimsonik cin yazısını okuyamayan tabletler gibi.
Sabah uyanilir ve ilk işin oraya basildigi buton.
Büzüşmüştür.
görsel
an itibariyle iptal durumda olan tuş. evet.
Son iyi oylanan entry ler tıklanıldığında : Fatal error: Cannot redeclare soz_ajax_ben_ist() (previously declared in /var/www/vhosts/uludagsozluk.com/httpdocs/zlib/yenig/soz_ajax_ben_info.php:139) in /var/www/vhosts/uludagsozluk.com/httpdocs/zlib/yenig/soz_ajax_ben_info.php on

tarzında hata veren buton.
Yok hepsinde aynı hatayı veriyormuş.

Edit: Belki de sadece bende oluyor.
en sık kullandığım buton. bana ne yazdıklarımın öneminden. hep artı'dır, eksi'dir.
Twitter'daki Ben butonuyla kardeş olduğunu düşündüğümdür.
yeni tasarımda en sevdiğim yeniliğe uğramış butondur.
yazarların kendi hakkında bilgi alabilceği butondur.
yeni tasarımda sürekli zallı anımsatan yok butonu.
bildirimler, istatistik, gelişmeler sekmesinden sonra gerek kalmayan butondur. ayrıca sağ üstte isminizin yazılı olduğu yerin yanındaki kutucukta özelleştir de kullanılabilir.
yeni tasarımda kendisinden haber alınamayan bütondur. evet büton.
Yeni temada hala görünmeyendir. Aynı işlemi üyeler listesinden kendi nickinize tıklayıp görebilirsiniz.*
sadece egodur. megaloman yada ileri seviye narsist yapıyor.
gün içinde hiç entry girmememe rağmen "acaba bu gün entryim oylanmış mı?" mantığıyla "ben" butonuna tıklıyorum. aman deyim ben düştüm siz düşmeyin.
(bkz: yedik onu biz)
illa olsun diyenler için geçici bir çözüm olarak şunu tavsiye edebileceğim buton.

Eski tasarım'a geçip ben butonuna basınız. Üstte çıkan linki kopyalayıp tekrar yeni tasarım'a geçiniz. yeni sekme açıp kopyaladığınız linki yapıştırıp enter tuşuna basın. Açılan pencereden ben butonu özelliklerini kullanabilirsiniz.

Sık kullanılanlara de ekleyebilirsiniz hızlı erişim için.
Halen olmayandır.
yeni tasarıma eklenmesini dört gözle beklediğimiz buton.
Çalışan buton.
mobilden girince hic sorun olmayan buton.
sözlüklerden ben kimim sorusuna vericek cevapları olan butondur.
bide bunun çalışmayanları var o ayrı mesele.

(bkz: Çalışmayan ben butonu)
bozulmuş.
(bkz: Bir meçhul olmuşum failim ben)
yokluğu fena hissedilen butondur.
tıpkı küçük bir çocukken annenle bilmediğin bir yere gittiğinde bir an onu kaybettiğin zaman yaşadığın travmayı yaşıyorsun. gözlerin tanıdık birilerini arıyor ama yok, niye? zall koymamış. sanki sübliminal mesaj mı veriyor zall bilemedim.
ben butonunu koymadan gelmem bana ne. *
15 dakika arayıp bulamadığım butondur , nerde lan ?
güncel Önemli Başlıklar