bugün

yazarların kendi entrylerini beğenilip,beğenilmediği gördüğü,en son yazdığı entryleri görüp hatırlamasına yardımcı olan buton.
ego butonu.
(bkz: ben)
"ulan çok komik yazdım, acep beğenmişler mi" diye baktığım, 10 artı oy alırsam, bir o kadar da eksi oy aldığımı gösteren pencerenin açılması için bastığım aracı kuruluş

(bkz: severek basıyoruz)*
son oyları bazen gosteremeyen tabloyu acan hede.

edit: artık mis gibi. tadından yenmemekte...
zırt pırt basılasıdır.
(bkz: bozcanız olm makineyi) nihayet an itibariyle makinemiz bozuldu.
ben butonuna tıklayınca, 4 artı oy, 7 eksi oy alan aynı başlığım, en beğenilen entryler de 1. sırada yer alıyor. demek ki neymiş? eksi alınca birinci oluyorsun. * *
(bkz: hep ben hep ben)
(bkz: sözlükteki egoist buton)
yapılan renk değişiklikleriyle oylanan entryleriniz okunmaz kılan hede.
kişisel istatistik butonu.
açılmıyor,açılmıyor gün oldu saat oldu. halen kendi havasında halen bir tripte. hayır bendemi bir arıza var anlamadım ki.
butondur.* o yuzden ben butonu şeklinde olmasına gerek olmayan bir kelime grubudur.
sözlüğe girer girmez ''dur bi bakayım seri eksilenmiş miyiz'' diyerekten abandığım butondur.
egoizmin dibine vuran yazarın, en sevdiği butondur *
aşınabilecek olan butondur. ego falan içermiyorsa sorun meraktır.
(#498800)
an itibariyle açılamayan veya açamadığım buton.
dakıkada bır bakılan bu yüzden dile geliebilecek olan buton, yeeteeerr falan diyebilir.
insanda saplanti yaratan buton. baksan bi turlu bakmasan aklin kaliyor. kaldirin gitsin.
megolaman bir butondur.
ayarlarım butonunun çıkış butonuna, çıkış butonunun özel mesaj butonuna, özel mesaj butonunda bana dediğine göre ara butonundan bile çok basılan butonmuş. hatta bu durum 2006 butonu gibi genç butonlar arasında huzurluzluk yaratıyormuş.
iki gün boyunca aynı bilgileri verip, sonunda düzelen buton.
meme yapması muhtemel buton.
bende sorunsuz çalışan buton.
yazarlar tarafından mütemadiyen tıklanan butondur.
bilgilerinizi görmenize yarar. * *