bugün

entry'ler (252)

burning crusade

yuvarlak blood elf male'lere ev sahibi yapan nicelik.

world of warcraft

TBC çıkması bahanesiyle hiçkimse raid maid kasmamakta, guildler yavaş yavaş dağılmaktadır. bu vesileyle uzaklaşılan oyunun hesabı dondurulur. Kalan 2 haftalık hesap zamanında da etrafta anlamsızca hoplanılıp zıplanılır. son 1 hafta kala WoW tarihinde belki bir ilk olarak bir guild bir 60 druid'i gel sen takıl resto olmana gerek yok diye alır.. öylecekenek oynanır. ben almıycam tbc falan denir .. iyi derler. derken son hafta tbc çıkar millet 2 günde 70 olur.. BG'ler de 60lar ezilir.. yeter ulen denir ve fahiş fiyata d&r'dan almaktan sa senditten sipariş verilir.. 5 gün sonra paket eve ulaşır bi güzel patchler kurulur.. Account login denir ve "your prepaid subscription is out" gibimsi, kullanım süreniz dolmuştur mesaji görünür, gidilir bir aylık daha hesap uzatılır.. , dedirten oyun (formatım format olsun)

moshi moshi

japonca telefona açıldıktan sonra verilen cevap aynı zamanda abudik hırdavat dükkanı da bulunur.

cd var film var

-cd var abi, film var abi.. ne bakmıştın oyun var abi.. hayvanlı var abi...
diye giden cümlemsi bişey.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

gerek ve yeter, her türlü taraftan (o'cusu, bu'cusu, hiçbirşeycisi, hiçbir şeye inanmayan, bir kaç şeye inanan, sigara içen, sigara içmeyen, alkol alan, alkolden nefret eden vs vs vs..) dağılımın olmaması. * *

helal süt emmiş

bu özelliği taşıyan kişiler genellikle fakir ama gururlu olur.

rage against the machine

killing in the name of saheserinin nakaratı duyulan yerde (ki genelde barlar ve üniversite konserleri olur) bütün millet gaza gelir, öyle ki önümüze gelene bir tekme durumuna geçilir.

world of warcraft

4 aydır maddi kısıtsızlıklar yüzünden kapalı olan hesabın an ve an açılma isteği duyulan oyundur. oynasam mı diyim son yamayı indiriyim diyorum 100/450 mb iniyor, yok başlamıycam gene diyorum ve bu 1-2 günde kendini tekrarlıyor. garibim 55 gnome rogue kaldı öyle, of 60 orc hunterim ayicigim, kedicigim, aslancigim öyle beni bekliyorlar, beslemedik de uzun zamandır ölmeseler bari.

acemi cadı

başroldeki kötü kızın * hastasi olunan dizidir, gitsin o ayşegül mü ne *, kötü arkadaşı gelsin o iyidir. kötü kız karakteri arkadaşımızın bir bölümünde bulunan dev puzzle alınasıdır. * *.. *

sengitbalikgelsin videolari

kendi çapında meşhur olmaya çalışan "yazarımsı" arkadaşın, sene 1996-1997'lerde yaptığı videolardır (animasyon aslında ya neyse hadi). ancak o zamanlar ali kırca atinada olduğu için oynatamamaıştır. An itibari ile youtube'da bulunmakla birlikte, bilimum sessiz filmi de vardır (malkocoglu, tayfun amca vs..) istek dahilinde genisleyecektir...
Başlangıç için:
http://www.youtube.com/watch?v=BmQ7AEYJCsU
kalanını kullanıcı ismine tıklayın; kundlar *

zalim

şahane sezen aksu parçası, levent yuksel de çok baba söylemiştir. denyonun birisi de buna teee zamanında animasyon klip yapmış.. nerde flash o zamanlar.. gitmiş autodesk animator ile yapmis...

http://www.youtube.com/watch?v=sqD77m4GdN0

araba

zamanın hoş musti şarkısı. zatalisine animasyon klip bile yapmış bazı denyolar *
http://www.youtube.com/watch?v=BmQ7AEYJCsU

winston soft

marlboro'nun ikamesidir.

tavla oynarken soylenen sozler

"seni 2 atamaz ilan ediyorum". (power word silence) .. iki tur karşı taraf 2 atamaz.

cola turka varken coca cola içmek

coca cola'nın türkiye kısmında çalışan türk'leri * * işsiz bırakmaktır. ayrıca hası varken niye abudiğini içeyim ki dedirtir. ha pepsi içmeyin tabi.

80 lerde çocuk olmak

* etrafta bina çöplüğü olmadığı için erik ağaçlarında takılmak, tepeye çıkıp grup halinde kuzu kulağı toplamak, bir şerefsiz çobanın 4 köpeğini salması üzerine * tabanları yağlayıp bayır aşağı düşe kalka koşmaktır. ama bir şey öğrenilir 3 ve daha fazla kişilik bir grup kaçıyor ve 3-4 köpek kovalıyorsa, o grupdan koşarken aniden yavaşlayan ve hiç tırsmadan yürüyen bir kişiyi köpekler sallamaz, kaçanı kovalar...

80 lerde çocuk olmak

ilkokulda yere tükürmüycem, bilmem kirletmiycem, sigara içmiycem gibi bir toplu yemin ettirilmesi * .. halen de yapıyolar mı bilmem. *

90 larda lisede olmak

kutu kolalarının açma halkalarının * * * , yerlerde sere serpe güneşlenip metal kirliliğini yaşamış / oluşmasına katkıda bulunmuş olunması. Katkı ise 2 bireyin açma halkasını parmakla vurup bakalım ilk kim kıracak yarışması düzenlemek ile gerçekleşir, tee o zamandan greenpeaceçi olan gençlik "halkayı kutunun içine" atar, diğerleri ise "halkayı yere" atar, ama sonuçta her ikisi de "kola kutusunu yere atar".

turkticaret net

soru ve yanıtı:

Sayın xxxx,

Kredi kartı ödemeli olarak yapılan başvurular tarafımıza sorunsuz olarak ulaşmaktadır.
Bilginize, iyi çalışmalar dileriz.

ben : * deseniz de ben sizden domain ismini kredi karti ile alamadim devamlı hata gösterdi internet explorerda da mozillada da, bilgisayarımda bir sorun yok. bir müşterinizi kaptırdınız.
Bilginize.

Cevap 16-08-2006 11:37
Sayın xxxx,

Bankanız ile irtibata geçerek kredi kartınızın internet alışverişine açık olup olmadığını kontrol ettirmenizi rica ederiz.

Bilginize, iyi çalışmalar dileriz.

--- bunu demiştir ama o bunu diyene kadar ben gavur sitesinden isim register olayını 1 dakka içinde aynı kredi kartı ile yapmışımdır.

bu da bir anım

turkticaret net

gereksiz/yararsız müşteri ilişkileri mesajları yazmakta başarılı sözde ticareti kolaylaştırma merkezi..