bugün

dizi iyi mi kötü mü gerekli mi gereksiz mi ailecek karar veremedik.izlerken sık sık birbirimizin yüzüne şaşkınlıkla baktık,sanırım biraz kafaları karışık kendilerinin.house tadında bir polis yaratmak istemişler ama işte çörek varken kuru ekmek yermiyiz,orası şüpheli.
güzel insanları biraz garipsediği bir dizi polisiye olarak herseyin iyi olmayacağını açıkça dile getiren, yapmacık ilişkilerden uzak oldukça gerçekçi ama bu halkın sevebilecegi bir dizi degil , artık olması gereken dizi.
1. bölümü iyi reyting almış dizi.
http://dizidiziizle.com/b...-polisiyesi-1-bolum-izle/ şuradan kaçıranlar izleyebilir.
acilen behzat ç yi destekleyecek 1-2 iyi isim girmesi gereken dizi kadro zayıf bir tek behzat ç var senaryo açısından güçlendirecek ve seyirci açısından ilgiyi arttıracak zıt karakterler veya yanlı karakterler bulunması lazım.tıpki ezeldeki gibi haluk bilginer kıvanç tatlıtuğ.illa yıldız olacak değil güçlü karakterler açısından örnek verdim.lan lunla gitmez böyle
(bkz: melisa p bir ankara fırçacısı)
ismi sıradışı, fragmanları ilgi çekici, müzik desen kulağa hoş geliyor. ah bi de izleyebilsem!!

http://fizy.com/#s/1ojrkc
fragmanında bir adamın arkadan vurulması dikkat çeken dizi. daha önce kısa mesafeden arkadan vurulma görülmemişti sanırım. hep kahramanlık, hep göğüs göğüse çarpışma... gerçekçi ve takdire şayan.
(#9451266)
(bkz: adanalı vs ankaralı)
pembe dudaklı yine çok şahane ya. harun harun harun... diğer dizilerdeki tipler baksın da feyz alsın ondan. erdal b.'den söz etmiyorum bile bak. bir ara nasıl çıldırdıysa ağzından sular, köpükler çıkıyor gözler ateş fışkırıyordu. bu nasıl bir oyunculuktur bu nasıl bir kendini vermedir role. şapka çıkartılır.on numara beş yıldız.
adanalının çakması .
adanalıya benzetilen fakat konu itibariyle adanalı dan çok farklı bir dizidir. izlense güzel bir şeye benziyor fakat bizim millet olarak bir şeyi denemeden, yapmadan hemen yorum yapma gibi bir yeteneğe sahibiz maalesef.
kıçımın polisiyesi.bu kadar dandik ve itici bir dizi, oyuncular ve tanıtım görmedim ben.adamlar baba gibi bütçe ayırıp polisiye çekiyorlar cold case'miş, 24'muş, fringe'miş, csı:ny-la'miş cartmış curtmuş. bizimkiler arabadan inip çiftetelli oynuyor. hem star tv'yi hem yapımcıyı ayrı ayrı kınayıp,"lanet olsun be" diyerek cümlemi sonlandırıyorum.
adanalı kadar cıvık olmayan, yeri geldiğinde tebessüm ettiren dizi.
bu geceki bölüm itibariyle organ mafyasının üzerine gitmişler, bir nebze de olsun gururumuzu okşamışlardır.
lakin operasyonun sonunda hayalet kişisinin yakaladığı organ naklini yapan doktor hala "sizi dava edicem" diye tehdit etmedi mi? sinirden deliye döndüm. keşke hayalet bu şerefsizin kafasına sıkıverseydi.
sırf ankarada çekildiği için izlenesi dizidir. ama tv ile aram yoktur.
Ardı arkası kesilemeyen polisiye dizilerden yeni bir tanesidir. star tv dizisidir. arka sokakların muadilidir.
bu dizi kadınların neden arıza adamlardan hoşlandıklarının en somut kanıtıdır. "niye" diye merak ediyorsanız buyrun oturup izleyin. yemin ederim reklamlarda bile değiştirmedim. hatta yarın yola çıkıcam valiz hazırlayamadım allah seni inandırsın sözlük. neyse bu bölümdeki tespitlerime geliyorum. behzat ç yine yaşadığı her hezeyanı iliklerime kadar hissettirdi bana. ege aydan sa yavaştan başlayıp sinirden delirme noktasına geldiği anlarda koparıyor beni. en "olmamış" diyeceğim kişi malumunuz hakan dır. ancak niyeyse bu adama kıl olmama rağmen bu bölümde acıdım sanki biraz. hani bir işi yapmak için uğraşıp didinip bir türlü kotaramayan tipler vardır ya. hah işte hakan da o hissi uyandırdı bende. neyse zamanla yavaş yavaş olur diyoruz. ha bu bölümde diziye giren "hale jale berna şule ne farkeder ki?" hatunu çok yakıştı. renk geldi sanki. birde harun la aşk yaşatırlarsa şu kıza dadından yinmez.
adanalının çakması denilmesini esefle kınadığım dizidir. adanalı gibi bir mantıksılık abidesi ile karşılaştırmak bile ayıptır. adanalıda yıllar önce polislikten atılan adam geri polis olurken ne kadar abuk bir dizi olduğunu anlatmak için fazlasına gerek yoktur. bu diziyi izlemek için erdal beşikçioğlu yeterli sebeptir. ayça ablamızı hiç saymıyorum bile. kitap gibi kadındır işte. televizyonda onun gibi birini görmek bile bazen insanı mutlu eder. neyse şimdilik bu kadar. selametle.
adanalı ve arka sokaklardan kat be kat kaliteli polisiye dizidir.. ayrıca kimi sahnelerde kanıt ıda anımsatmaktadır..
güzel bir polisiye dizisi.
adanalının çakması diyenler erdal beşikçioğlunun oyunculuğunu bir kez daha izlesin lütfen.ayrıca bu ülkede yıllardır devam eden arka sokaklar diye polisiye dizisi olduğunu iddia eden vasatında çok çok altında bir dizi varken behzat ç. süper bir dizi hakikaten.
anıkara polisiyesi olmasın.
dün gece can sıkıntısından dizinin son bölümünün yüzde altmışını izlemiş biri olarak, behzat karakterinin ucundan çok az da olsa gregory house karakterinden izler taşıdığını düşünmekteyim sözlük.
--spoiler--
komiserim, batıkent'e gidiyorum.
--spoiler--
batıkent'i duymak bu kadar mı içleri eritir? ankarayı özletendir...
küpeli bir erkek polisin rol aldığı yeni polisiye dizi.
istanbul yalakalığına karşı mağrur bir angaralı duruşu.

http://www.odatv.com/n.php?n=ankarayi-behzat-c.-mi-kurtaracak-2809101200 bu da güzel bir yazı diziyle ilgili. buyrun okuyunuz.
güncel Önemli Başlıklar