bugün

survivor hakan ve bengü'nün oynayacağı bir polisiye dizisidir.
harun tekin'in de oynayacağını görmemle birlikte izlenebilirliği artan dizidir, eh hazal kaya da varmış daha ne olsun. bununla birlikte fragmanından dizinin konusu tam nedir belli olmuyor gibi, ama olsun birkaç bölüm izlenir anlaşılır.
büyük bir hevesle beklenen dizidir, her bölümünü saklayıp tekrar tekrar izlicem.
dexter ve spartacus'un yeni sezonlarından daha fazla bir merakla beklediğim angaralı dizi. adanalıya benzeyeceğini hiç sanmıyorum zira o adam öyle kıytırık bir dizide oynamaz. fragmanı ne zaman izlesem gülüyorum inanın. hoşuma da gitmiyor değil lakin ankara havası öyle oynanmaz. haberim olsaydı dizi başlamadan önce gider bir iki ders verirdim.
isim hakkı olarak bir adet çakal kasa bmw istemeyi düşündüğüm ankara polisiyesi. O olmazsa bi torbacı, tecavüzcü, ne bileyim pezevenk rolü felan verseler bari...
yeni internet fragmanında harun tekin'in görülmesiyle kızgın fanlar da bile heyecan uyandırmıştır.
zaten sadece ilk bölümde oynayacakmış harun.
(bkz: köprü)
sırf erdal beşikçioğlu için izleyebilirim dediğim dizi.tabi önce bir bakacağız neymiş ne değilmiş diye. şu hakanmıdır ne maldır onun ynayacağı yönündeki haberler doğru değildir umarım. yoksa benim için baştan biter bu dizi. hayır kardeşim tav oluyorum böyle şeylere. uğur pektaş yetmiyormuş gibi şimdi bir de bu çıktı. zıpçıktı.
açıkçası biraz ateşe atasım var kendimi.

bu adamlar site mite, sayfa mayfa (teknolojiyle imtihan mı veriyorum ne?) açtılar mı bilmiyorum. açtılarsa da girip bakmadım. o yüzden sadece misket oynayan adamlara bakıp yorum yapmıycam.

emrah serbes denen bi adam var. afilli bi yazar bu. 2 sene önce falan her temas iz bırakır deyu bi kitabını okumuştum. üslubuna falan giremiycem zira bende o kapasite yok. ankarada geçtiğinden midir yoksa ana karakter behzat ç den dolayı mıdır bilinmez gayet de severek okumuştum bu kitabı.

yamulmuyorsa o kitabın devamı geldi ve bunları tvye aktarıyorlar.

ateşe atıyorum kendimi çünkü kocaaa entryde emin olarak yazdığım bir şey yok. sadece adı geçen kitaplardan dizileştiriliyorsa, yazar ekibi de sağlamsa bu dizi öyle adanalıyla, yılan hikayesiyle falan kıyaslanmaz haceli.

du bakalım, göt olabilirim.
tarafımdan heyecanla beklenen dizidir. ayrıca ilk fragmanı da son derece hoşuma giden yeni dizi.
yayında uzun soluklu kalması kuvvet ve muhtemel dizi.19 eylül pazar star'da.
tanıtımını gördüğümde ne lan bu dediğim, sonra içinde hakan hatipoğlu nun oynadığını duyunca kesinlikle yanına yaklaşmama kararı verdiğim ve ardından harun tekin in oynadığını öğrenince şok olduğum ve 'harun şimdi senin için bu hakan ın yüzünü görmeye nasıl tahammül edeceğim?' dediğim, star da yayınlanacak yeni bir tv dizisidir.
(bkz: allah sabır versin)
pazar günü başlayacak dizi.
Harun için ilk bölüme tahammül edilir, sonra beğenirsek izleriz mordaşlar olarak. umarım dublaj yapma gafletine düşmediler.
(bkz: behzat ç bir ankara polisiyesi)
harun tekin için bile * katlanılamayacak dizi.
(bkz: hakan hatipoğlu)
survivor hakan'ın ilk oyunculuk deneyimi olacak diziymiş. survivor ile var mısın yok musun neydi çok merak ediyorum.

e-dıt: bi de resmi bir oyunculuk deneyimi varmış kapadokya düşleri diye. heralde galiba sanursam'a teşekkürler.
güzel bi diziye benzer. hem ankara dizisi. şöyle sıkıcı bürokrat yerleri değil de böyle tunalı'dır kızılay'dır oraları daha fazla gösterirse, daha da güzel olacağa benzer.
harun karakterini sevdim. en azından diğer polis dizilerindeki tiplerden daha sevimli; garip ama daha gerçekçi böyle. sevdimm çocuğu.yalnız dudakları bir erkek için fazla pembe ve dolgun. yazdıkça saçmalıyorum neysee.
hayırlı uğurlu olacak yeni bağımlılık. Film tadında bir görsellik sunan oyunculukların son derece gerçekçi dialoglarla desteklenmiş ankara özlemine hafiften merhem olmuş dizi.
çor harbici dizidir.
kurgusu çok sağlam, mekan ve kadro seçimi başarılı, temposu yerinde, zülf-i yare dokunan oldukça gerçekçi polisiye dizi. erdal beşikçioğlu'nun performansı bu gerçekçiliğe özgün bir tat katmış.

başta survivor hakan'ın yer almasının en büyük dezavantajı olduğunu düşünmüştüm ama pek fazla sahnesinin olmaması bu endişemi giderdi. hiç olmasa daha iyiydi yine de.

dizinin ankara'da geçmesi apayrı bir güzellik. dış mekan çekimlerinin oldukça başaılı olması ankara'yı bu kadar güzel bir şekilde izlememize imkan vermiş.

hazal kaya'yı da ankara adliyesinin önünde gördüm ya artık o heyula labirente girmek başka türlü bir keyif olacak. ama keşke ilk bölümde ölmeseydi.
gerçek polisiye dizisi. bi de behzat ç. türk işi vincent hanna olmuştur benim gözümde*.
türk dizilerinde görmeye artık bıktığımız istanbul sahnelerinden sonra ankara pek bir hoş pek bir değişik gelmiştir efendim.
1. bölümü az önce biten güzel bir ankara dizisi.
star tv de pazar günleri yayınlanacak polisiye dizidir. bir kaç oyuncu dışında iyi bir iş olmuş. aslında seda bakan ve hakan yerine başkaları oynasa daha iyi bir iş olcakmış. işin başında bulunan tarkan karlıdag'ın tecrübesi, birikimi ve yetenegi dizinin bir çok yerinde kendini göstermiş.