bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yegane besin kaynağı böcek olan ve diş ipi yada kürdan gibi materyallerden nasibini almadığı için dişlerinin arasına yakından baktığınızda damak zevkinin izlerini hemen görebileceğiniz çizgi film kahramanı.
    5 -2 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    bir tim burton harikasi.
    5 ... philemon
  3. 3.
    üç kere ismi söylendiğinde çıkıp gelen kahraman(film icabı)
    beter böcek beter böcek beter böcek!!!
    4 -2 ... logos
  4. 4.
    beetlejuice, beetlejuice, beetlejuice......
    4 -1 ... febe
  5. 5.
    müzikleri,senaryosu,oyunculuğu ve yönetimiyle tam anlamıyla bir şaheser.michael keaton ın oyunculuğunda zirvedir.yanılmıyorsam 1991 tarihli olması lazım.yine tim burton yapmış dedirten filmlerden ve en sevdiğim tim burtonfilmi...

edit:avadakedavra ya teşekkür ediyorum film 1988 tarihliymiş efendim sanırsam batman returns ile karıştırdım.

editin de editi: batman returns de 1992 yapımıymış...
    7 ... disco inferno
  6. 6.
    istanbullu bir amatör rock grubu.
    2 ... sex pistols
  7. 7.
    beter böceğimizin dublajında mehmet ali erbil vardı, bir tipe bir ses bu kadar mı gider, mali'nin hakkını sonuna kadar verdiği nadir bir dublajıdır. *
    3 ... andromedian
  8. 8.
    filminden önce çizgi filmini seyrettiğim film.* ben de oradaki gotik kız winona ryder a bu film sayesinde aşık olmuşumdur.hala platonik olarak * aşıkımdır o ayrı...
    1 ... karga
  9. 9.
    uzun zamandir tv'lerde verilmemesine uyuz olduğum,aramama rağmen bulamadığım,mehmet ali erbil'in muhteşem beetlejuice dublajıyla,akıllara zarar eden görüntüleriyle,mükemmel ötesi tim burtonfilmi..film her izlendiğinde,izleyen kişilerin doğum tarihleri eğer 80lerin ortalarına tekabül ediyorsa,korkuyla komedinin arasındaki çocuk aklıyla seyredilen sahneler ''ulan 3 defa beetlejuice desem yanıma gelir mi?'' tripleri şimdilerde nostalji kitabının tozlu sayfaları arasında paşa paşa emekliğilini de doldurmaktadır
    2 ... faidelibilgi
  10. 10.
    (bkz: betelgeuse)
    2 ... pasifagresif