1. 1.
  9 eylül 1951 doğumlu karizmatik aktör..iki batman filminde oynamış ve batmani en iyi oynayan aktördür..ondan sonra gelen kilmer ve clooney onun yarattığı egosunun yanına dahi yaklaşamamıştır bence..ayrıca keaton beter böcekteki beetlejuice karakterini oynamıştır..
  ... blacksoul
 2. 2.
  Batman ve beterböcek performanslarıyla efsane olan aktör.En güzel biçimde batman'i oynayan kişi olarak bilinir...
  ... the godfather
 3. 3.
  nam ı diğer batman denilebilecek derecede, batman'ı kendisine has bir oyunculuk stili, bakışları, mimikleri ile canlandırmış, 1951 doğumlu amerikan aktör..
  ... faidelibilgi
 4. 4.
  the last time'ı izledikten sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki, bu adam bruce willis'e benziyor. eski haline tabii, zira şimdiki haline bakarsak bruce abimiz cebinden iki tane michael çıkartır.
  ... yasak merve
 5. 5.
  batman filminde, partneri kim basinger la hemen hemen ayni boy olcusune sahip oldugu icin, ayaklarina takviye konmus aktor. yine de en karizma batmandir orasi ayri. (bilgi imdb nin tirivyasindan araklanmistir.)
  ... faidelibilgi
 6. 6.
  asil adi michael john douglas olan amerikali aktor. oyunculuk doneminde michael douglas ile karistirilmamasi icin soyadini degistirir . ve o siralarda hayranlik duydugu diane keaton la ayni soyadini kullanir. bir sure sonrada kalici olarak soyadini keaton olarak degistirir.
  ... ipekbocegikadardikbasli
 7. 7.
  90 larından başında parlayan sonraları çabuk sönen değerli abimiz.
  ... kamil yusuf
 8. 8.
  gelmiş geçmiş en iyi batman'dir. ötesi yoktur.
  ... jigga
 9. 9.
  (bkz: beetlejuice)
  ... haziran
 10. 10.
  romantik komedilerde de iyi oynayan temiz yüzlü aktör.
  ... gangbang