bugün

(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar)
Türkiye de aptal sarışın modelinin üretimine geçen ve rol model olarak kendisini işaret eden girişimci.
hilal cebeci'ye nazaran memelerinin %100'ünü halka arz etmiştir.

http://twitpic.com/5mgjqp

edit: resim eklendi.
an itibariyle "bebeğim zenci 3 erkek masaj yapıyo süper" tivitiyle yardırmıştır.
türk sinemasının marilyn monroe'su, harikulade sesli sanatçı.
reklam kampanyasına başlamış şahıs.

ekranlarda gördükçe iğreniyorum.
canlı yayında eski sevgilisi için dakikalarca gözyaşı döken ve evinde yapılan röportajlarda da anlaşılan o ki hala 1980'lerde yaşayan varlık.

leoparlar, kaplan desenleri, şamdanlar, payetler, bi de gerçeklik duygusu kopmuş, başka bi evrende yaşıyor, bizimle connectionu koparmış maalesef. patetik bir trajik görünümü var.
yeni albüm hazırlıkları yapmakta imiş. herkes sığınaklaraaa !!!
http://video.mynet.com/1n...le-yataga-girdik/1390204/

biri siksin la şunu.
sıkıntıları olan meşhur türk motor ünlümüz.
silikon reklamlarının aranan yüzü.
dubrovnikli
idoldur. Banu Alkandan sonra herkes 'nere mi nere mi' demekten korkmuştur.
görsel
görsel
1 nisan 1959 Dubrovnik doğumlu oyuncu.
eski kız arkadaşımın, saçlarını arkaya atışını çok iyi taklit ettiği hatun kişisi.efsanedir o ayrı.
savaş ay'la a takımı programına katılır. konu taksiciler. herkes sorununu anlatıyor ya, banu ablamızda söz alır,taksicilere verir veriştirir."çağrıyorum gelmiyorlar , bekletiyorlar , müşterilere hiç saygıları yok " der. beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır.

"iyi akşamlar savaş bey. ben bir taksiciyim.banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. evet banu hanım çağırdığında gitmiyoruz çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor.gitmiyoruz gitmicezde."
bunun üzerine banu hanım dumur olmuş ve program sonuna kadar çıt çıkarmamıştır.
sürekli elbiselerinin, ayakkabılarının, parfümlerinin avrupadan geldiğini söyleyen insan.
dünyanın en sahte gülüşüne sahip oksijen tüketicisi. öyle ki, adeta bir boner killer.
neremi neremi şarkısıyla gönüllere taht kurmuş şarkıcı ve oyuncudur. her fırsatta ölçülerinin 90 60 90 olduğunu belirtmektedir.
"o eski halinden eser yok şimdi" sözünün hayat bulduğu kadın. gençliğinde taş gibiymiş ama yaşlılığında kendi kendini bitirmiştir. hele de murat taşdemir midir ne halttır o herifle kameralarla dolu aynı eve kapanıp sabah programında kuşum aydın'ın ağzına pelesenk olmuş eski aktris. ha birde şey rezilliği vardı neremi neremi bilmem nereni işte öyle bir rezillikle ekranlarda boy gösterirdi bu kadın.
şimdi hocam açık konuşalım; kim ne derse desin bir dönemin en meşhur ve en seksi kadınlarından biri ama modası geçen her şey gibi artık onun da modası geçti ve bir kenara atıldı vakti zamanında kaybettiği eski şöhretli günlerini yeniden kazanmak uğruna (belki de birazda yolunu bulmak için) murat adında ne idüğü belirsiz bir adamla kameralı bir eve kapanan hatta aynı adamdan canlı yayında tokat yiyen kadın.
Önünde iki adet füzeyle dolaşıp, Sivilleri tehdit altında bırakan ünlü Türk Afrodit.
an itibariyle show tv'de çıkan kadın. çocukları ekrandan uzak tutun.