bugün

bursa ağır ceza mahkemesinde görülecek davadır.

reşit olmadıkları için çocuk mahkemesinde ifadeleri alınacak.

sözlüğün prestijini düşürüp imajını zedeledikleri için.

jajajajajaj.
ikisini zincire vurup, upsboobs kezosu karşılarında soyundurulmalıdır.
ikisini birden asamıyor muyuz mümkünse?
sözlük formatını rutin olarak çiğnemedikleri ve yasadışı bir şey yapmadıkları sürece yazarların cezalandırılmasına karşı olduğumu ve böyle cezaların hiçbir zaman çözüm olmadığını söyleyerek bu dört seçeneğin hiçbirini kanımca uygun görmüyorum.
görsel
vahdettin bile bu kadar hainlik yapmadı.

ikisi de asılmalı.
Ceza kararının onanmasına son 1 buçuk saat.
--spoiler--
esas ekşi'de yargılanmalılar. orada "kurumsallaşmamak" için burayı da kullanıyorlar.

--spoiler--
kurumsallaşmamak için değil de kurumsallaşmak ne alaka?
Ben ikisinden de razıyım.
görsel
mahkeme sonucu 23.59'dan hemen sonra bitecektir. şu an kazığa oturtulacaklar gibi. ceza mı, ödül mü onlar için, şüphelerim var.
son durum ne kazık mı?
kazığa oturtulma önde götürüyor. içlerinden korkuyorlar mıdır, sevinmiyorlar mıdır, şüphelerim var.
Kırk katır veya kırk satırdan biri olabilir.
Yalnız kazığa oturtma zirvede
Ulan ne meraklıyız insanları biseylerin üzerine oturtmaya.
Fransızların taktığı o lüleli peruktan takıp yargılayacaksak bence olur. Ama o ambiyans yoksa hiç gerek yok.
neyini yagılıyorsunuz sayın 0 0 7 suçları sabit. ss ler alınmış. ne diyecek yanlışlıkla klavyenin üstüne oturdum mu? basiretli bir sözlük yazarı gibi davranıp cezalarına razı olmalılar. bu sözlükten çok giden oldu gittiği yerde çok kötüleyen oldu kimseye kızılmıyor neden çünkü sözlüğü kötüleyip de açılınca teknoloji marketten ucuza televizyon alacaklar gibi içeri koşmadıkları için. madem kötü silinsinler gittikleri yerde mutlu olsunlar, geri gelmesinler.
kazığa oturtulmak onlar için aslında ödül olabilir mi diye bir düşüncem var. bu konuyu bir tartışmak lazım.
Divan i harbe mi vermişler.
Asmak lazım, kesmek lazım.
kazığa oturtmanın önde gittiği yargılamadır. mahkeme kurulmuş işte savunma hakkı falan yok burada orman kanunları geçerli *

sevabına zeytinyağını ben alıyorum sizde para yoktur şimdi. öyle kuru kuruya oturtulmaz az merhametli olun anasını satayım..
Önce savunmalarını dinleyelim üstteki avukat beyin de söylediği gibi. Hem ayrıca biz canı miyiz ayol önce tüm maddeleri sırayla yerine getirip tüm sözlüklerden bir ömür men cezası kâfi sanki. *
Aykolik ve bbnnin cezaları torba yasa olmaktan çıksın, ikisini ayrı ayrı yargılayalım. Ayrıca ikisine de ağırlaştırılmış uzun bilgi entrysi cezası seçeneği de eklenmelidir.
Ben sözlüğü satmadığım için ve fikir hürriyeti diye de bir şey olduğundan ben ve bez bebek nana olarak birlikte kazanırız diye düşünüyorum.
Uludağ infaz timi tarafından gerekli ceza verilmeli bunlara.

yok öyle sözlüğü satıp gitmek.