bugün

entry'ler (100)

youtube

Keyifli bir uygulama ancak reklamların dozajını abartmaya başladığından beri kullanmaktan kaçınmaya çalışıyorum. Premium olayı güzel ama ona da felaket zam geldi.

üsteki yazarın yaşını tahmin et

33 yaşında mı?

mektanıs

Türkiyedeki zincirleri beş para etmez maalesef. Ne lezzet var ne verdiğin paranın hakkını verir.

liberalizm

Türkiye'de kendini liberal diye adlandıranların hiçbiri liberal değildir, apaçık ortada. Gerek ekonomik duruş olsun gerek siyasi duruş olsun.

şener üşümezsoy

Çizgi film karakterlerini andıran bir abimizdir kendisi. Gariptir ki diğer profesörlere kıyasla deli muamelesi görmesine rağmen şu ana kadar yaptığı bütün deprem tahminleri tutmuştur birçok uzmanın aksine, o yüzden hor görülmeyi hak etmediğini düşünüyorum.

ikinci el otomobil piyasası

Bu işi yatırım ve meslek haline getirmiş olanların son zamanlarda patladığı piyasa veya alan, beter olsunlar orası ayrı bir konu. işler öyle bir noktaya evrildi ki sıfır ve elektrikli araçlar 10-12 senelik araçlardan çok daha cazip fiyatlara satılıyor artık. Bende bundan 3-5 ay önce baya ikileme girmiştim, sürekli değişen fiyatlardan muzdariptim. En sonunda ikinci el orta sınıf bir araç almak yerine elektrikli MG4 aldım. Bunun öncesinde iki gün üst üste test sürüşüne çıkmıştık ve o an dedim tamam yani. Kısacası ikinci el otomobil almak yerine yercihinizi sıfır araç kampanyalarından kullanın, halihazırda MG'nin bununla ilgili çalışması devam ediyor

arkadaşlar kitaplığım nasıl

Hep şu tarz bi kitap köşesi yapmak istemiştim ama üşengeçlikten olmadı maalesef, sırf odanın bir köşesi estetik dursun diye. Temizliği eziyettir orası ayrı.

hiçbir şey hissetmeyip duyguları taklit etmek

Sürekli kasıntı insanların örnek alıp yapmaya çalıştığı eylemdir. Kimisi bazı şeyleri dışarı belli etmek istemediğinde bu eylemi gerçekleştirebilir ama %90'ı ilk seçenekteki gibi.

31 mart 2024 akp nin izmir e geçmesi

Şu hayatta gerçekleşmesi en düşük olan olasılıklardan biridir, zerre ihtimal vermiyorum ben kendi açımdan.

sevdiğine gül gönderen gerizekalı erkek

hashahs yani... mutlu etmeye çalışmıştır bunun altında ne gibi anlam aranabilir ki başka?

karda kaymak

insanı çocuklaştıran ve eskiye götüren bi anı olarak yerini alır hep.

karda kaymak

insanı çocuklaştıran ve eskiye götüren bi anı olarak yerini alır hep.

sahilde içerken yağmur yağmaya başlaması

bence süpper bi denk geliş. tabii bunu biraz derbeder bi ruh halindeyken düşünüyorum. canım sıkkın olduğunda şu an yağmur yağsa da huzur bulsam diye düşünmüşlüğüm az değildir.

en son ne yediniz

anne yapımı patates köfte.

nikotin bandı

gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim şey.

yalnızlığını tarif et

ben buna yıllar önce karar vermiştim uygulamaya da geçtim hatta.

yabancı sanılan türk markaları

(bkz: sinoz)

avrupada yaşayanlar

insanlığı tatmış olanlardır.

arkadaşlar bir bakar mısınız

deniz havası çarpar bugünlerde.

takipçi satın almak

influencer olma çabasıdır.