1. 1.
    bir gece ansızın aydinoglu 82, aydinoglu 83, aydinoglu 84...
    5 -3 ... kazangap
  2. 2.
    Bu kaçıncı söz veriş.
    Usturup kelimesi bile isminin yanına yakışmayan yazar.
    Bir sonraki;
    "Aydinoglu usturuplu" olsun bari.
    5 ... hayat guzel
  3. 3.
    aydinoglu milanes
    8 ... leyte
  4. 4.
    uzun süren bir çaylaklıktan sonra dönen yazar. bundan sonra eskisi kadar aktif olacağımı söyleyemem. zaten vefasız çıktınız. şu zaman zarfında bir tek mesaj atan birisi bile olmadı sözlükte. ayıp ettiniz ayıp.

fazla uzun yazıp kafaları karıştırmak istemem. gerektiği zaman yazarım artık. benden trollük beklemeyin bundan sonra. hem yorgunum hem küskün.

bu çaylaklık döneminde sözlüğe hiç girmedim desem yeridir. günde 2 dk bakıp çıktım. hep aynı hikayedesiniz arkadaşlar. biraz kendinizi geliştirin. aydinoglu olarak beni hiç örnek almamanıza da ayrıca gücendim.

neyse fazla uzatmadan son sözüm şu.

su akar yolunu bulur, rüzgar eser yönünü bulur, insan yürür yolunu bulur.

herkes haddini bilecek. burda birçok yazara yardımcı olduk. koruduk. kolladık. adamlar bizi sırtımızdan vurmaya kalktı. ama yemezler. siz gelirken, aydinoglu o yoldan geri geliyordu.

aslında sözlük her insana göre değişen bir sitedir.

fazlasıyla yorgun bir yazar olarak, artık size daha fazla hizmet edemeyeceğim. yani vitesi 5 ten 2 ye çektik bakalım.

biz dubara zar atmasını da biliriz. şeş beşte. düşeş atan varsa, bir yoldan haber etsin atalım beraber zarları.

sonra efendim. kamil olmak lazım. kemale ermek gerek. ne için ulan ne için. adamlık için.
    salla zarı bul kârı.

zall abiden de bir isteğim var. abi şu sözlüğe bir gece modu istiyorum. son isteğim benim bu senden. benimle beraber ortak görüş sahibi olan çok yazar var bu konuda. bir gece modu istiyoruz ismail baba.

sonra efendim, az ve öz entry girmek bana daha mantıklı geliyor.

herkes yerini yurdunu bilsin. aklınızı kullanın.
    aydinoglundan sevgilerle.
    3 -20 ... aydinoglu milanes
  5. 5.
    niye meşaz atmadınız lan adama vefasızlar.
    1 ... leyte
  6. 6.
    yine gelmiş istikrara bak.
    2 -1 ... fall love the white rabbit
  7. 7.
    neyini örnek alıcaz senin, yürü git defol.

gücenmişmiş.

bi içerledim ki sorma yazdıklarına.
    4 -1 ... he gulum he he de gitsin
  8. 8.
    Bu çöp halen yaşıyor mu? Çıkarken birisi tenekeye atsın.
    5 -5 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    "herkes yerini yurdunu bilsin. aklınızı kullanın.
    aydinoglundan sevgilerle."

Benim kafamda daha çok sms yoluyla toplu bayram mesajı atıp sonuna da ismini ekleyen 50'li yaşlarında bir ihtiyar canlanıyor. Lol.
    2 -4 ... koala amma ne fayda
  10. 10.
    serinin son versiyonu. Helal vallahi.
    3 ... atlant isten gelenadam