bugün

aydinoglu milanes

uzun süren bir çaylaklıktan sonra dönen yazar. bundan sonra eskisi kadar aktif olacağımı söyleyemem. zaten vefasız çıktınız. şu zaman zarfında bir tek mesaj atan birisi bile olmadı sözlükte. ayıp ettiniz ayıp.

fazla uzun yazıp kafaları karıştırmak istemem. gerektiği zaman yazarım artık. benden trollük beklemeyin bundan sonra. hem yorgunum hem küskün.

bu çaylaklık döneminde sözlüğe hiç girmedim desem yeridir. günde 2 dk bakıp çıktım. hep aynı hikayedesiniz arkadaşlar. biraz kendinizi geliştirin. aydinoglu olarak beni hiç örnek almamanıza da ayrıca gücendim.

neyse fazla uzatmadan son sözüm şu.

su akar yolunu bulur, rüzgar eser yönünü bulur, insan yürür yolunu bulur.

herkes haddini bilecek. burda birçok yazara yardımcı olduk. koruduk. kolladık. adamlar bizi sırtımızdan vurmaya kalktı. ama yemezler. siz gelirken, aydinoglu o yoldan geri geliyordu.

aslında sözlük her insana göre değişen bir sitedir.

fazlasıyla yorgun bir yazar olarak, artık size daha fazla hizmet edemeyeceğim. yani vitesi 5 ten 2 ye çektik bakalım.

biz dubara zar atmasını da biliriz. şeş beşte. düşeş atan varsa, bir yoldan haber etsin atalım beraber zarları.

sonra efendim. kamil olmak lazım. kemale ermek gerek. ne için ulan ne için. adamlık için.
salla zarı bul kârı.

zall abiden de bir isteğim var. abi şu sözlüğe bir gece modu istiyorum. son isteğim benim bu senden. benimle beraber ortak görüş sahibi olan çok yazar var bu konuda. bir gece modu istiyoruz ismail baba.

sonra efendim, az ve öz entry girmek bana daha mantıklı geliyor.

herkes yerini yurdunu bilsin. aklınızı kullanın.
aydinoglundan sevgilerle.