1. 1.
  uzun menzilli bir cs silahı.
  4 ... the kene
 2. 2.
  Counter strike source'da oyuncularin en gicik oldugu silah , 1 kilometreden SAKKKK , AWP ile vurulmussunduzdur. Dürbünü var kardesim , dürbünsüzü ayni tadi vermiyor.
  1 -1 ... citlembik
 3. 3.
  adı Arctic Warfare Magnum olan uzun menzilli tahrip gücü yüksek tüfek. sniper yahut awp olarakta bilinir.
  1 ... ck_06
 4. 4.
  silahların babası.
  ... lynx
 5. 5.
  conter strike jargonunda 4-6 olarak geçen silah.

  eğer dar ve uzun mesafeli bir yerden,-misal olarak de_aztec haritası asma köprü veya de_dust bölümü köprü altı veya de_inferno bölümü teröristlerin çıkış noktasından sonra sola sapılan yol- geçtiğiniz zaman, ekranınız kaydıysa veya isabetsiz ama sıyıran bir vuruşta health olayınız 15-16 seviyesine düştüyse bilinmesi gereken konu, bir kişinin awp ile pusuya yattığıdır. hemen bağırmaya başlarsınız ;

  - lan köprüye girmeyin 4-6 kesiyor.

  ha bu sözden sonra, bıçaklar çekilir ve sniper sahibi için sünnet merasimi başlar, yakın mesafede kullanımı gayet zordur, ancak işi bilen bir oyuncu yanına 1-3 tabir edilen deagle aldıysa, sindirim sisteminizde olan gaz sorununu derhal alabilir.
  11 ... soothsayer
 6. 6.
  counter oyununda doğru kullanıldığı zaman en ölümcül silahtır. özellikle bu silahı elinden düşürmeyen ustaları vardır ki onlara sakın rastlamayınız. nişan alıp ateş etmesi yarım saniye sürüyor yahu.. yakın mesafede de tabanca çeker bunlar..
  1 ... leto
 7. 7.
  counter strike oyununda desert eagle'ın ekürisi keskin nişandı tüfeği. konsola gl_spielbend 0 yazılırsa dürbünün kalınlaştığı ve daha etkili nişan alındığı görülecektir.
  2 -1 ... tu kaka bana
 8. 8.
  bel altı isabetinin dışında tek atan silahtır.öldürmese bile süründürür zira awp kurşunu yiyip te hayatta kalan oyuncunun en fazla 18 hp si kalır ki awp kullanıcısının yanından asla ayırmadıgı desert eagle(1-3,4)* kalanı götürtmek içindir.
  1 ... anaflaksi
 9. 9.
  counter strike'da istisnasız en ölümcül silahtır. göğüs kafesine ya da kafaya isabet ettirildiğinde tek atışta hasmınızı yere serer. kanas ile aynı silah değildir.

  http://airsoftstoreonline...t/uploads/2008/06/awp.jpg
  ... gulhan seven adam
 10. 10.
  counter strike denen oyun sayesinde çoluğun çocuğun ağzına vivident olmuş bir başka güzel silahımız.
  1 ... pulemjot kalashnikova