bugün

saç bakımı, kişisel bakım ürünlerinde son teknolojiye sahip bir marka. özellikle saç düzleştiricileri çok kısa sürede etkili bir sonuç almanızı sağlamaktadır.
saç düzleştiricisi konusunda aşmış, bitirmiş, yarmış marka.
en uyuz saçları bile adam ettiği görülmüştür, hem de çok kısa bir sürede.
saç bakım ürünleri süper olan marka.
traş makinelerinde titanyum ve paslanmaz çelik (ömürboyu garanti) kullanan, piyasada pek adı sanı bilinmeyen ve sırf bu yüzden fiyatı diğer modellere göre uygun olan markadır.
saç düzleştiricisi ve maşada çok güzel sonuçlar alabileceğiniz marka.
1930'lu yıllarda seri halde üretime başlanmış bir daktilo markası.
düzleştiricileri mükemmel olan marka.
model 870 express modeli 12 gauge pompalı tüfeği ve envai çeşit kalibre seçeneğiyle model 700 yivli av tüfekleri tüm dünyada fenomen olmuş silah üreticisi. o değil de yılların efsane silah markası saç düzleştiricisi falan olarak anılmaktadır ya, ona yanarım.
gerçekten bekleneni karşılayan ve diğerlerine göre de epey ucuz olan marka.
çarşamba akşamları saat 20.10 da Alem fm de Cevdet Canelle Canlı programının sponsoru, program çok başarılı ve program da hediye olarak verilen saç maşası süper.
gg'den anneme almistim. fiyati da feci uygundu. kendimi haksiz kazanc saglamis gibi hissettim...
gta san andreas'ta bulunan aracın ismidir.

görsel
birbirinden şahane silahlar üreten şirket.

(bkz: remington acr)
Stylist Easy Curl modeli gelmiş geçmiş en kullanışlı maşadır. kendi değerlendirmem tabii ama birçok maşayı da deneme şansım oldu. hemencik şekil vermesi, pratikliği ve elini yüzünü yakma ihtimalini ortadan kaldırması süpersonik. çok sevdim ben bunu çok çok!

görsel

edit: görsel.
görsel
gta sa'da bi arabanın adıydı bu.
Düzleştirici konusunda bana kalırsa diğer tüm markaları silip atacak bir markadır.

Elimde şu an silk versiyonu var, yaklaşık 1 yıl önce aldım ve henüz hiçbir sıkıntısı Yok. Haftada en az 5 kere kullanmama rağmen saçlarımda gözle görülür bir yıpratma yapmadı. En son fiyatı 300 tl civarıydı şimdi kaçtır bilmiyorum ama kalitesi o fiyata değer.
silah şeysi iflas bildirmiş.