bugün

1 saat 2 sn konusunca otomatık olarak kendını kapatan mal gsm. olan 2 sn ıcın 2 kontore oluyor. *
ogretmen hattından ogretmen hattına bedava konusmaya 22 ekimden beri ayda 1000 dakikaya dusuren ama hat sahiplerine yeni haber vermeye baslayan gsm sirketi.
avea'nın resmi internet sitesi: *

http://www.avea.com.tr
kapattırdıgım hatta 17 ytl fatura gönderen analarını bellemek istedigim, bildigim bilmedigim yeni türettiğim tüm küfürleri söyledigim gsm şirketi. haram zıkkım olsun, inşallah iflas edip batarlar.
yeni çıkan reklamlarıyla fanatik taraftarları çekmeyi amaçlayan, ama avea 1907 reklamında bir amcanın kimim var benim kısmını türkü olarak söylemesi nedeniyle, fenerbahçeli olanların moralinin bozulmasına ve hatlarını kırmasına sebep olan gsm operatörü.
müşteri hizmetlerini aradığımda her seferinde daha salak bir diyalog yaşadığım gsm.
kilobyte'ı zaman birimi sanan elamanları var.
denetimini pricewaterhousecoopers'ın yaptığı telekominikasyon şirketi.
(bkz: pricewaterhousecoopers)
fantazi gsm şebekesidir. kullanıcılar "oohhhh beaa" şeklinde bir tepki verirler.
yurdum insanına 'ah be' dedirtirken kendisi 'oh bee' diye bagırabilen gsm oparetörü.
fiatlarını duyduğumda kırk yıllık hattımı gözden geçirmeye sebep olan iletişim firması.
dünyadaki bütün küfürleri hakeden kuruluş. çekmez, çektiği yerde hat kesilir. 10 dakikası 2 kontör diye bir yalan uydurur. 10 dakika totalde konuşmanın içinde 4-5 adet arama yapmanız gerekir bu da takriben 10 kontöre tekabül eder, tavsiye edilmemeli.
birleşmenin resmi olarak açıklanmış adı. neden aria ile devam etmediler anlamak mümkün değil. iki şirketin toplam ödenmiş sermayesi 6.4 katrilyon!! civarıymış.
kontör yüklememe izin vermeyen operatör. serviş şu an kullanılamıyor diyor. kutluyorum.
her ulkede yurt di$i ciki$lara acilmayan operator. ne anladik $imdi bu i$ten?
öğrenci tarifesi öğrencileri ihya eden gsm operatörü.
telsim in yaptığı altyapı atağına acilen cevap verip artık şehir merkezleri dışında da baz istasyonları kurması gereken şirket.
yazin torpille staj yapmayı düşündüğüm, ankaranın göbeğindeçekmeyen siktiri boktan gsm operatörü.
Acil olarak ulaşmak isteyipte ulaşamadığın "Şebeke Meşgul" yazısı çıktığı ve telefonu fırlatıp kanepeye çarpıp yere düşerek telefonun camınında çatlak meydana gelmesinde sebeb olan operatör.
mobil öğrenci kampanyasında yüklediğin kontor kadar sms veren ve bu smsleri kullanırken *gönderdiğin smsi iki tarafında telefonunun çektiği anda bile daha sonra gönderilen smsi ilettiği halde bir öncekini ısrarla iletmeyen ve insana cinnet geçirten gudik operatör.ayrıca bugüne kadar 10 dakikası 2 kontor tarifesinden tam anlamıyla yararlanıldığı nadir görülmüştür.
100 kontör'e 100 sms kampanyasını mobil öğrenci tarifesinde artık kaldırmış operatör. bi de öğrenciler oh be desin diye yaptık demişler. ne oh be'si ağzımıza ettiniz şimdi.
artık 250 kontöre her yöne 150 mesaj bedava dağıtan operatör. ha iyi mi kötü. 250 kontör 31 milyon. yani sizi hep 250 kontör almaya zorluyorlar bir nevi. zaten boktan bir operatör ki hiçbir yerde çekmiyo. acun isterse niagara şelalerine gitsin. "çekiyo gençlerrr" diye bağırsın. bizim yurtta camın dibinden bile çekmiyor.

elimizdceki tek kozumuz 1 mesajın hala 1 kontör olmasıdır ki o da kalkacaktır, yakındır.
reklamlarında turkiye nin heryerinde insanları "çekiyooo" ve "oh beeeé diye bağırtan, fakat istanbul un gobeğinde çekmeyerek "ananaskiiiim" diye bas bas bağırtan üçüncü sınıf dandik otesi gsm operatoru... lakin maltepe deki evimin sadece salonunda çekiyor kendisi. pek bir nazlı..
"sevgili avea,

size bu tarz bir ileti yazmak istemezdim ama beni buna mecbur ettiniz.

peşin peşin belirteyim ki, hayatımda hep bağlı kaldığım bir prensibim vardır: bir şarkıyı sanatçının albümü çıkmadan dinlemeyi sevmem. o yüzden dakika başı mirkelam'ın son şarkısını albüm çıkmadan önce dinlemek için kelasuman yaz 1020'ye gönder türünden mesaj atmayınız.

hediye olarak angelina jolie'yi de verseniz, çekilişlerden nefret ederim. sakın ola ki büyük ikramiyeli çekilişler için telefonumun mesaj kutusunu doldurmayınız.

öğretmen hattı kullanıyor olmam, her bayramda, öğretmenler gününde millî eğitim bakanımızından yapma mesajlar almaktan hoşlanıyor olduğum anlamına gelmez. bir kereliğine hepsi için buradan teşekkür edeyim, bir daha atmasın. çorabına adını yazdırmaya devam etsin.

cep telefonumun melodisiyle civardaki kızların ağzının sularını akıtacak tipte bir insan değilim. telefonum klasik " dırn dırn" melodisi ile çalıyor. polifonikler, gerçek sesler için parmaklarımı yorup mesaj atamam. siz de beni bu mesajları okuma zahmetine sokmayın, teşekkür ederim.

iletimi dikkate alırsanız sevinirim."

(bkz: oh be)
en ufak iyi niyetli kampanyasını bangır bangır her yerde gösteren, gözümüze sokan, 10 tane bedeva mesaj ya da iki dakika bedava konu$ma süresi verince en büyük benim havasına giren, fakat, kampanyalar bittiği zaman ya da kampanya ko$ulları deği$tiği zaman, bunu nedense her defasında sessizce yapan her operatör gibi operatördür.
basit tarifiyle; aynı frekans aralığını, turkcell'e göre, daha fazla abone için bölen * dolayısıyla kimi durumlarda telsiz kalitesi(zliği)ne 'inen' gsm operacısı... caiz bir tabirle; dolu otobüste 'arkaya ilerleyelim beyler' diye böğüren halk otobüsü muavini muadili şirket...
güncel Önemli Başlıklar