bugün

Kullanırsam ölürüm, alerjim var.
ben de diyorum bunu nereden hatırlıyorum.

diyarbakır'da öğrenciyken diş iltihabı yüzünden bunu, amoklavini, co irdayı ve bilmem bindir çeşit ilacı iki ay boyunca kullanmıştım.
gittiğim doktorlar birbirlerinden habersiz aynı ilaçları yazmıştı.

hapları yutamadığımdan bu kocaman hapları bir kağıda sarıp ezip öyle yutmaya çalışıyordum.

şu an ağlıyorum amk.
doktorların jenerik ilaçlarından.
kesin çözüm olmasının yanında böbrekzikerten, ciğerzikerten isimleriyle de bilinir.
1000 mg ağır bir antibiyotiktir. Dermanın yoksa 3-4 güne ayağı kalkarsın.
Bana ''ulan acaba damağıma bıçak sokorak biraz parçalasam mı, onun acısıyla dişimin acısı biraz unutulur'' diye düşündürten bir diş ağrısını
Kullanmaya başladıktan üç gün sonra tamamen geçirdi.

Bir mucize antibiyotik.
Kullandım bir kez neredeyse ölüyordum. Bu dahil tüm antibiyotiklerin canı cehenneme. Özellikle de ota boka antibiyotik yazan doktorların.
Amoksisilin+Klavulanik Asit içeren bir antibiyotik.

biz muayeneye gelip gerekmeyen durumlara zorla antibiyotik yazdırmaya çalışan hastalardan bıkmışken, bazı amına koduklarım da antibiyotik yazan doktorların canı cehenneme diyebiliyor. olayların farkında olmadan bilgi sahibi olduğunu zanneden bu oksijen israflarının canı cehenneme.
(bkz: lavobom geldi)
(bkz: dram)
Alkolle alındığında ciddi zararları var. Tecrübeyle sabittir. Dikkat ediniz. Erkekli kızlı içmeyiniz.aagahshshsjj. Evet.
Ameliyattan sonra bir süre kullandım ama yoruyor insanı ve bünyeyi.
Dünden beri bir bu bir de faceapp. Nedir bu ya. Nasıl bir simülasyonun içine düştük böyle.
Augmentin bademcik iltihabı, sinüzit, orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarında kullanılan antibiyotiktir.
Daha önce 1 paket diş apsesi için içmiştim ve bir haftada iltihap kurumuştu.
Aradan 6 ay sonra tekrar iltihap için içmek zorunda kaldım ama içmez olaydım aq.Hem faydası dokunmadı,hem de yanağımı balon gibi sisirdi şerefsiz.
12 tane klindan 600 mg iğne yedim de indi.Ama halen beze gibi bir şey kaldı.
Tabletleri biraz daha büyük yapsaydınız da içerken boğazım yırtılsaydı dedirten antibiyotik.
Bu ne arkadaş her yutmaya çalıştığımda boğazımda kalıyor panik oluyorum bölerek de içmek istemiyorum yaşımdan utanıyorum.
''hocam bize bi agguuumentin yazacak mısınız'' cümlesinde geçen ilaç.
penisilin alerjisi olup olmadını sormadan bunu yazan doktorların meslekten alınmaları gerekır.
askerde sorgusuz sualsiz yazılan antibiyotiktir.

bunu yazan yüzbaşı ya da ne bileyim albaya meslekten atılmaları gerektiğini yüzlerine söylemenizi rica ederim.

sikerler oğlum hepimizi sikerler.
antik yunan'da şifa tanrısı.

kaynak: halk arasında göt tabir ettiğimiz kalçam.
Barsak florasanin anasini sikerek tabir-i caizse gotten isemeye sebep olan antibiyotik.
diş apsesi için 3-5 sene önce kullandığımda ishal olmuştum ama götten işeten boyutta değildi. yine de hemen kesmiştim. sonra doktora gitmiştim başka bir ilaç vermişti sanırım o da antibiyotikti. çünkü apsem de geçmişti.