1. 1.
  gayet güçlü bir antibiyotiktir. içeriğinde belirtildiğine göre bir film tabletinde 875 mlg amoksisilin ve 125 mlg klavulanik içermektedir. özellikle apselerde acayip işe yarar. yalnız baya bir yan etkisi vardır.
  5 -1 ... msd
 2. 2.
  KIŞ AYLARININ VAZ GEÇiLMEZ iLACI .siNÜZiT VE FARENJiT SAHiPLERiNiN DOSTU, BÖBREKLERiN DÜŞMANI.DiŞLERiNiZi SARARTAN ANTiBiYOTiK.
  ... handushka
 3. 3.
  küçükken, süspansiyon şurubundan bıkkınlık getirmiş olan ilaç.
  ... kutupsal form
 4. 4.
  asla kafaya göre alınmaması gereken ilaç.doktor önerisi yoksa yanına bile yaklaşılmamalı.

  etken madde:klavunik asit,amoksisislin
  muadilleri;klavunat,klamoks,amoklavin,amoksilav
  2 ... ulubilgekisi
 5. 5.
  tek tanesi ile ayağa kaldıran ama herşeye rağmen yan etkilerini de göze alınıp tedavi tamamlanana kadar devam edilmesi gereken ilaç.
  1 ... africa
 6. 6.
  ölüyü diriltir, alkolle alınırsa diriyi öldürür.
  6 ... set me free
 7. 7.
  2008 in ilk ayında rekor satış rakamına ulaşıp,2007 ocak ayına göre satışını %173 arttıran ilaç. demek oluyor bu sene doktorlarımız yine pek bilinçli (!) olarak atibiyotik seri şekilde antibiyotik yazmaktan vazgeçmemişler! acaba yazılan o antibiyotiklerin ne kadarı amacına uygun olarak yazılmış ,etki göstermiştir ?? ne kadarı kaç bin kişiyi antibiyotiklere karşı direnç kazandırtmıştır?
  1 -1 ... rosemary
 8. 8.
  iğrenç tatlı şurubu olan bir ilaç. tabi yaş küçüken mecburen şurubunu içerdik bunun. her seferinde kusardım istisnasız. bu kadar mı kötü olur bişeyin tadı. neyse ki sonra hapına döndük şimdi aramız daha iyi.
  1 -1 ... ayyash maghanda
 9. 9.
  bazı bünyelerde alerji yapabilen bir ilaç. vücutta sivrisinek ısırığının devasa boyutta olanı şeklinde büyük kabartılarla kendini gösterir bu alerji. bu kabartılar dışta değil de içte damar yüzeylerinde olursa ölüm kaçınılmazdır. *
  1 ... statik smiley
 10. 10.
  gün itibariyle eczanelerde reçetesiz olarak 20.69 tl'ye satılmaktadır.
  1 ... tonights the night