bugün

huzunlu,uzucu hikaye, sahne için yazılmış oyun.
üzen eğlence.
ermenistan ın para birimi
(bkz: tram)
yazar olanı için,

(bkz: dramtatatam)
konusu keder içeren oyun türü.
hayatın bir bölümünün anlatıldığı, içinde hüzünlü, acılı veya güldürücü olaylar bulunan sahne eseri.
(bkz: dinamic random access memory)
hayatın ta kendisi.
insan hayatı içinde var olan umudun, acının ve sevincin, hep birlikte verildiği oyunlardır.
Türkiye'de yayın yapan bütün yazılı ve görsel medyanın hergün üçer beşer kullandığı bir kelime.
vahşet ve dram ne kadar da birbirine yakın şeyler. vahşetin uygulandığı kişi için "vahşet" çok dramatik. kişiye uygulanan "drama" etkisi ise seyreden için vahşet.
benim nazarımda çamaşır makinasına deterjanı koyduktan sonra yumuşatıcıyı eklerken, bölmeyi ıskalayıp deterjanı yumuşatıcıyla ıslatmaktır. hem hüzün, hem bir "acaba nasıl yıkanırlar?" tedirginliği. of of.
yüzde birine luma denilen ve kodu amd olan ermenistan para birimi.
çaresiz bir annenin açlıktan çocuğunun yanaklarını yemesi.
hayatın acı ve komik yanlarının birlikte olduğunu düşünen bazı fransız romantik sanatçılar icad edilen tiyatro türü.
diğerleri:
(bkz: trajedi)
(bkz: komedi)
ermenistan'ın para birimidir.
tl simgesine benzeyen, ermenistan para birimidir.

görsel
içinde mutlaka eğlenceli yanı bulunan hayatın bir diğer tanımıdır.
doktor'luk ünvanı kazanmış am'a verilen isim.
ermenistan para birimi.
bir ruh hali.
dynamic random access memory. yani; Dinamik Rastgele Erişimli Bellek.
görsel
bilgisayardan ödevi hazırlarsın tam kaydedeceksin elektrikler kesilir ve bilgisayarın şarjı yoktur kapanır. Ayak küçük parmağını kendş hatan ile masanın kenarına çarparsın. dişlerine iyi bakmazsın ve diş hekimine gitmek zorundasındır. ortada bişey yokken terkedilirsin ve karşılığında ' severim sanmıştım olmadı bişey hissediyorum sanmıştım yanılmışım' gerçeği ile karşılaşırsın tabi nasıl bi gerçekse bu. bunlar hep dram işte.