eskiden kitleler tarafından izlenen tam objektif olmasa da, birilerinin açık açık yalakalığını da yapmayan nitelikli bir haber sunan kanaldı. ama değişti. akp el koyduktan sonra artık çekilmez hale geldi. biraz kişiliği olan çalışanları da zaten buna tahammül edemeyip ayrıldılar. iktidarın her yaptığını bir yerinden tutup mutlaka haklı gösteren, ona muhaliflerin ise yerden yere vurulduğu bir kanal oldu bu son zamanlarda. evet birçok taraflı yayın var ama bu kadar amatörce yalakalık yapanını daha görmemiştik. geçmişte gayet saygın bir kanal olan bu kanalın bu hale gelmesi içler acısı doğrusu.
(bkz: atv ana haber)
gördüğüm kadarıyla en çok çalışan haber dir. ana haberler diğer kanallardan erken başlar, daha geç biter. sabah başka kanallarda sihirli annem, eski dizilerin tekrarları, çizgi filmler varken atv de haber vardır. haberlerin içeriginden bahsetmiyorum.
sanıyorum god of war 3'ün piyasa çıkışıyla rahatlamışlardır ekipçe. kâh "kahraman mehmetçik tatbikatta nefesleri kesti" kâh "ergenekon terör örgütü bikbikbik" haberlerinin fonunda kullanabilecekleri yeni bir god of war theme geldi zira, birkaç sene götürür onları.
(bkz: atv ana haber)
(bkz: samanyolu haber)
(bkz: kanal a haber)
(bkz: kanal 7 haber)
(bkz: kanal 24 saat)
milyon dolarlık lüks deniz botlarının fuarlarını nirvana dan come as you are şarkısı ile sunan haber ajansı.

evet şarkı ismi bu fuara yakışmış olabilir ama kurt'un kemikleri sızlamıştır.
bir zamanlar uzun zaman boyu ali kırcanın sunduğu ana haber. karayip korsanlarının temasını çok kullanıyor.
tayyib'in akrabalarına peşkeş çektiği kanalın haber birimi.
--spoiler--
Karayip Korsanları'nın film müziğini dinlerken aklıma emlak fiyatları, enflasyon oranı falan geliyor. Allah belanı versin Atv Haber.
--spoiler--

http://twitter.com/#!/dinem/status/73080661115797504
(bkz: yandaş haber bülteni)

işin özü bu.
modernw arfare 2 nin müziklerini çoğu haberlerinde kullanmayı severler.
bugün kazlıçeşme'de 1 milyon iki yüz bin kişinin olduğunu söyleyerek 1 metrekareye 17 kişi sığdırmıştır.
resmen akp köpeği gibi haber yapan yayıncı kuruluş sonra inceledim tabi başbakanın damadının kanalıymış.
Güldüren haber Bülteni. Taraflı olunur da bu kadar olunmaz ya.
sol cenahın taraflı gazetr ve yayın medya organlarından daha usturuplu haber yapar.
dostum haber demişsin ama bu komedi.
utanmasa akp % 60 oy alacak diyen kanal.
zıt anlamı için;
(bkz: samanyolu haber)
Yandaşlıkta çığır açmak için ellerinden geleni yapan program.
dün gece şerefsizliğin dibine vurmuş programdır.

haber konusu: artvindeki maden araması için yeşilin katledilmesine karşı çıkan artvinliler.

karşı taraf:milletin amına koyan, tayip yalakası mehmet cengiz'in şirketi.

haberin sunuşu: önce özgür gündem gazetesinin bu konuyla ilgili haberi gösterilir, gösteri yapan artvinliler pkk ile özdeşleştirilir. atılan biber gazına karşı insanların taktıkları maskelerle gezi olayları ilişkilendirilir.

nerde kaldı sizin müslümanlığınız, doğayı korumanı, tarafsızlığınız, vicdanınız, dürüstlüğünüz?
o değilde adam burada çalışıp maaş alıyor üstüne gidiyor çoluğuna çocuğuna yediriyor.
sunucusundan çaycısına kadar.

oy oy.
ismi tayyip haber olarak değişmesi gerekir.
bu insanlar herhalde başka bir ülkenin haber bültenliğini falan yapıyor olmalı. bir 15 dakika izlemeye tahammül edeyim dedim, ulan ne güllük gülistanlık ülkeymişiz,

haber konuları o kadar sıradan ki, bibere zam, bahar geldi, yeni doğmuş bir bebeğin ilginç özelliği vs. gibi hep aynı tema. bu haberi izleyip türkiye'yi takip edemezsiniz, e birileri izliyor tabi sorulduğunda da "bizim hiçbir sorunumuz yok, istikrarlı gidiyoruz" diyorlar. valla ben de bu kanalı sürekli izlesem ben de aynı yanıtı veririm, koyun olmak zor iş.
yine şakayı gerçek sanıp haber yapmıştır.

http://www.sozcu.com.tr/2...ayi-gercek-sandi-1236343/
unutmadık;

görsel