bugün

O kel yok mu o kel…

Ulan sen atv el değiştirmeden de vardın.

Kaç lira maaş alıyorsan fazlasını verelim de bizim istediklerimizi oku lan.

Parasıyla değil mi?
Sadri Alışık filmde Filiz Akın'a "söyle be, yalan da olsa hoşuma gidiyor" diyor ya hani... A Haber'inki de o hesap iste :-).
hay maeş-allah. bakbakbak nasıl da fışkırıyor seçim üstü seçim üstü.
görsel
Özgür özel iyice köşeye sıkıştı diyo fragmanda. Kahkaha attım. Köşeye sıkışmak nedir la?
görsel
Oldukça komik haber bülteni. Evet.
izlemek için maksimum 30 iq'ya sahip olunması gereken palavra kanalı.
bu akşam haberlerinde a haber ile beraber dış mihraklara saldıracak olan haber programıdır.

doviz kuru gerçek değil. trump ülkemiz üzerinde oyunlar oynuyor.

fetö ve alçaklar. 15 temmuz alçakları. hainler. eey amerika. artışı kabul etmiyoruz.

ve ülke cennet!
derbideki galatasaray galibiyetine gölge düşürmek isteyen çomarlar.

neymiş efendim sahada 11 yabancı varmış.

ne yani ne olacaktı baska amk malları

*salak tarık camdal mi oynayacak
*yaşlı selçuk mu
*koray mi
*sinan mi
*eren mi
*yeteneksiz yasin mi...

bunları oynatsa bugün ne fatih terim kalırdı nede yönetim.

forma kiminse o alır ister yerli ıster yabancı...
Bedel ödeyecek kanaldır.
leş spikerlere sahip olan tv kanalı. çalışanlar türkçe konuşamıyor.
Ak partili belediye başkalarının görevden alınmasını normalmiş giBi haber yapıp, chpli belediye başkanlarının görevden alınmasını fetö'cü ve rüşvet aldığı için görevde uzaklaştırıldı diye haber yapması beni şok etmiştir. Yanlış anlaşılmasın a ve c partisine taraf değilim ama siyaset böyle bir şey işte, bu denli yandaş habercilik bizim ülkemizde artık yapılmamalı. Tamam adam rüşvet almış olabilir hatta fetö ile irtibatı da olabilir fakat akp'li belediye başkanları ne yapmıştı? sütten çıkmış ak kaşık olduklar için mi görevde alındılar. yazık çok yazık. Siyaset kirli atlet.
sütüdyo kapılarını tekmelıyolar reklam aralarında.
Yandaş tvdir.A ile başlayan hicbir kanali izlemiyorum. Haberleri cidden uyusturucu etkisi yapiyor insanda. Secim olsa da akpye oy versem diye krize sokar adami. a spor hariç orayi seviyorum bir kac gicik yazar yorumcu var onlar cikinca tvyi kapatip fisi cekip salteri indirip evden cikiyorum.
haber şu; işte peygamber efendimizin mührü.

13 asker ölmüş çokta önemli değil.
bunlar paralel evrenden yayın yapıyorlar heralde. türk lirası değer kazanmışmış dolar çakılmış falan neyin kafası bu.
Imf bizden borç istiyor canım bilmiyor musunuz? Çok ayıp.
varlığından, kimin anchorman kimin sunucu olduğunu bilmediğim, umurumda olmayan, milleti uyuttuğunu bildiğim bu haber kanalını neredeyse 7 yıldır seyretmiyorum.
Boş gülen suratlar kanalı, hükümet propagandası yapan sözde özel, özelde ise satılmışların kanalıdır.
yandaşlığın kitabını yazmış bir haber kanalımızdır. sahibi sanırım akpli . zira muhaliflerin hedefi olmuştur. ancak spor kanalı çok iyi yayın yapıyor ve tarafsız.
ali kırca'dan sonra izlenmez olmuştur.
eyyamcı kanalın eyyamcı haber programı.
unutmadık;

görsel
yine şakayı gerçek sanıp haber yapmıştır.

http://www.sozcu.com.tr/2...ayi-gercek-sandi-1236343/
bu insanlar herhalde başka bir ülkenin haber bültenliğini falan yapıyor olmalı. bir 15 dakika izlemeye tahammül edeyim dedim, ulan ne güllük gülistanlık ülkeymişiz,

haber konuları o kadar sıradan ki, bibere zam, bahar geldi, yeni doğmuş bir bebeğin ilginç özelliği vs. gibi hep aynı tema. bu haberi izleyip türkiye'yi takip edemezsiniz, e birileri izliyor tabi sorulduğunda da "bizim hiçbir sorunumuz yok, istikrarlı gidiyoruz" diyorlar. valla ben de bu kanalı sürekli izlesem ben de aynı yanıtı veririm, koyun olmak zor iş.
ismi tayyip haber olarak değişmesi gerekir.