1. 1.
  her akşam birbirinden saçma bizi uzaktan yakından ilgilendirmeyen konuklarıyla iyice insanın içini bayan program. Ali Kırca'yı da birşey sanıyorduk o da yamuldu.
  7 -1 ... butters
 2. 2.
  güya hayatı paylaşmak için...haber adı altında magazin çıkartması!!
  3 ... fayaka
 3. 3.
  Tam şu anda eline mikrofon almış yarım yamalak ingilizce konuşan birisinin turist kızların cüzdanlarındaki parayı saydığı, bunu da "işte sevgili seyirciler, ülkemize gelen turistlerin ne kadar para harcadıklarını size gösteriyoruz." diyerek haber kisvesi altına soktuğu haber bülteni...
  2 ... slartibartfast
 4. 4.
  az önce 65 lik dedeleri 18 lik delikanlılar olarak lanse ederek sinirimi bozan program.neymiş 65 lik delikanlı dedelerimiz 18 lik çıtır kızları görünce yerlerinde duramamışlar kızların dikkatini çekmek için.o kızlar onların torunları yaşında be ali kırca.pess.
  2 ... yuce insan
 5. 5.
  Özellikle hanımların ağırmış saçları ile yakışıklı erkek pozu veren,ara sıra kendini tutamayıp türkü söyleyen Ali Kırca için tercih ettikleri,Türkiye'nin en çok izlenen magazin programlarından biridir..
  2 ... mavi
 6. 6.
  bundan böyle reyting savaşlarında canlı canlı, pazar magazin, hoptiri magazin gibi yapımlarla beraber anılması gereken, bozuk süt.
  2 ... sengitbalikgelsin
 7. 7.
  Eskiden çok kaliteli olan korcan karar yaşam formunun kendini göstermesi ile magazin programına dönüşen ve beni üzen programdır.
  2 ... eurasia
 8. 8.
  haber içinde açtığı bölümlerle doğru düzgün haber izlememizi engelleyen haber bülteni * * *
  2 ... kidd
 9. 9.
  (bkz: turkiye medyasi)
  1 -1 ... ciwan
 10. 10.
  (bkz: kanald haber) hiç geri kalmıyolar.
  2 ... aflterxosruanrgise