1. 11.
    hayatta istediğini bulamayıp,bunu tanrı'nın suçu olarak gören ve ani bir baş kaldırışla "inanmıyorum lan ben" diye kestirip atan insanları da bünyesinde barındıran gruptur.bilmezler ki bu düzen,şans eseri kendiliğinden oluşamayacak kadar kompleks bir düzendir.bir yaradan olmalıdır,ama gerisi için bir şey diyemem.
    20 -18 ... gothic evil
  2. 12.
    insanın default hali müslümanlık olduğundan dolayı * insanın default olmayan halidir. tüm insanlar doğduklarında müslüman olarak doğarlar. çünkü tüm insanlar rabblerine kalu belada biat etmişlerdir ruhlarıyla. ancak ne var ki bazıları, dünyaya geldiklerinde bu sözlerinden vazgeçebilmektedirler. ateistler de bunlardan biridir. diğerlerinden farkı ise herşeyi reddetmektir. her din yeni doğan evladını kendi inanışlarına göre dine sokar, kimi vaftiz eder, kimi ganj nehrine sokar, kimisi de kulağına ezan okuyarak ismini verir ve onun müslüman olduğunu söyler. ateist doğmak diye bir tabir yoktur yani anlayacağınız. kişi çevresinden etkilenerek ateizmi seçer. o kişi doğduğunda müslümandır. kulağına mutlaka ezan okunmuştur ya da vaftiz edilmiştir ya da vs vs vs. ama kişi çevresinden aldığı elektrik ile kendini farklı bir dine ya da dinsizliğe sürükler.

günümüz ateistleri ise, ateizmi ekmek elden su gölden kabilinden gezmeye tozmaya bir alet olarak kullanmaktadır. ciddi ciddi insana aziz nesini özletmektedir. "bu mudur sizin ateizm anlayışınız?" sorusunu sordurmaktadır. yazıktır, yazıktır, yazıktır...
    11 -22 ... brhmbl
  3. 13.
    tanrıya inanmayan insandır.genelde neden inanmıyosun sorusuna kaçamak cevap veren insan.geneli (bkz: boşluk) insanı.
    9 -10 ... gecesi
  4. 14.
    mantık yolunu seçmiş, aklını kullanmayı bilmiş kişilerdir. elimizdeki bilim sayesinde aydınlanabilmiş, herşeyden önce açık görüşlülükle düşünmeyi denemiş ve görmüş kişilerdir. tüm atesitler düşünmeyi bilen insanlardır.

fakat her azınlık gibi bastırılmaya çalışılmaktadırlar. karşı taraf ise her çoğunluk gibi düşünmeden hoyratça saldırmaktadır. fakat bilmedikleri şey, her çoğunluğun en acınacak yönünün, sadece çoğunluk olduğu için haklı olduğunu düşünmesi olduğudur.
    39 -13 ... nightspirit
  5. 15.
    Allahla kul arasına girilmez dediğim inanç biçimidir.
    6 -2 ... asabisin galiba
  6. 16.
    rabbini bulamamış bi takım insanların kendilerine verdiği isim
    10 -13 ... mask
  7. 17.
    her türlü tanrı ve dini red eden kafasına ve aklına daha doğrusu kendine tapan insanlara verilen genel ad.*
    12 -14 ... kurabiyecanavari
  8. 18.
    kesinlikle güçlü insanlardır ve cesur insanlardır. ne olursa olsun,sadece "ben"in önemini anlamış kişilerdir.
    30 -17 ... aaee
  9. 19.
    hiçbir şekilde kendine veya birisine tapmayan, sadece akla,mantığa ve bilim in gerçekliğine inanan, birşeylere tapınma gereğini insanların içlerindeki aklıllarındaki sorunlardan dolayı kaynaklandığını düşünen, insanlara insan olarak bakan, din vb. şekilde bir ayrım içine girmeyen, dünyadaki sorunların temelini her zaman insanların yarattıkları dinler olarak gören ve birşeyleri kazanmak için türbelere gidip dua etmeyen sadece amacı doğrultusunda çalışan insanlardır...
    31 -15 ... pink_floyd
  10. 20.
    Tanrıya inanmıyorum deyip şeytana tapan insancıklarla karşılastırılmaması gereken insaanlardır...Veya bunun gibi kişilerle...Ateist değilim ama herseye soğukkanlı bakmaları beni dehsete düşürüyo...Ben ki tanrıya sarılan birisi...Tanrının varlıgına inanan birisi ne dersem diyim...Keşke ateist olabilsem daha güçlü olabileceg,ime eminim ama o kadar zayıf ki sarılacak bişeylere ihtiyacım var... (bkz: deist)
    8 -2 ... natural-born-killer