bugün

angora yayınevinden çıkan, emre yılmaza ait sanırım 11 baskı yapmış, aforizmalardan oluşan, yinede hiç ama hiç sıkıcı olmayan, okumaktan sıkılınmayan tekrar tekrar okunası, eşe dosta tavsiye edilesi, kitabı sevip hasta olanlarla yola devam edilesi sevmeyenlerle daha az görüşülesi kitap.
zaten ortalıkta kimse yok, merak etme kimse görmez ayrıca bi defa denesen ne olur ki bak cok egleneceksin....
emre yılmaz'ın ilk kitabı "genç bir işadamına" kadar çarpıcı olmayan, "çok satsın diye" yazılan bir kitap..

ilkini bir gece de bitirdim, oysa bu kitabı "şeytanın fısıldadıkları"nı okuyamadan elimden attım.. buram buram best-seller yaratma çabası kokuyordu. *
erkekler deli gibi asik olurlar, zamanla akillanirlar.
kadinlar ise akilli gibi asik olurlar, zamanla delirirler.
ask, kadini ve erkegi farkli etkiler.
(bkz: balıklara fısıldayan adam) *
pek iyi şeyler olmasa denilen durumdur.
(bkz: rüyasında ak sakallı şeytan görmek)
karsidan iki tane fıstık hatun gelmektedir. *

seytan= olm hadi git yanas suna. Anlat icinden gecenleri.
eleman= lan sen o sarkiyi nerden biliyorsun? * * *
seytan= ona da ben fisildadim olm.
eleman= ??!!??
5. kez okumaya başladıım emre yılmaz kitabı..
meleklerin ninnileriyle büyüdüyseniz şeytanın fısıldadıklarını daha iyi duyabilirsiniz.
sevgiye nefretten daha çok güvenirim dedi şeytan çünkü nefretin sahtesi olmaz.
ödünç alıp vermeyen arkadaşlarımla bozuştuğum, buna rağmen geri alamayıp 3. kez satın almak zorunda kaldığım kitap.
kimseye ödünç vermememe rağmen başına bir iş gelirse, gerekirse 33 kere satın alacağım kitap.
okunmalıdır, keşfedilmelidir.
4-5 senedir yatağımın baş ucunda duran kitaptır. canım sıkıldığında her hangi bir sayfasını açıp okuduğum kitap. *
güzel kitap.

14 yaşında bir kız ismi de carla
çok güzel bir kız
babasının teknesine davet etmişti beni
bir yaz akşamı
mazeretler uydurup korkumdan
gitmek istememiştim
babam da çekip beni bir köşeye
sıralamıştı hayatını değiştiren ünlü sözlerini:
oğlum yap ve pişman ol;
ama yap
"genç bir işadamına" ile başucu kitabı olmayı hakeden bir kitap. okudunuz, bitirdiniz. arada sırada yatmadan kitabı çekip, rastgele 3-5 sayfasına göz atmak lazım gelir. kafayı dağıtmaya - ya da toplamaya yarar. faydalıdır, sevilesi ve yenilesidir.
(bkz: afiyet olsun)
(bkz: şefin önerisi)
sanırım yeni bir 4. nesil yazardır. güzel ve etkileyici bir nick seçmiştir. hoşgelmiştir. *
(bkz: sen bu kizi götürürsün)
(bkz: angora yayınevi)
#2514508 nolu entry'siyle ilgimi çekmiş, azimli yazar. hoş gelmiş sefalar getirmiştir. *
(bkz: becer onu)
toplumun "yapma!" dedikleridir.
facebook' da hakkında bir grup açılmış olan kitap.
her entrysinin altında "şeytanın fısıldadıkları" yazmasından dolayı ilginç bir görüntü çizen yazar. potansiyel "entry ve nick uyumu" sağlayabilen kişi.
" tehlikenin farkındamısınız "
ince ve iyi niyetli yeni bir yazar. *
askerliğimin elazığ'a çıktığını öğrenir öğrenmez, beni ilk kutlayan ve yöre hakkında bilgi veren, kişi.
(bkz: teşekkürler)
bir iki mesajla şeker gibi insan olduğu anlaşılan yazar.
(bkz: gol olur)