bugün

şaka maka değil, müthiş başarılı bir çalışma.
yalnız daha durun bu bir şey değil.
referandum yaklaştıkça daha neler göreceğiz.
ben hologram teknolojisi ile atatürk'ü akp mitingine getirmelerini bekliyorum.
sadece din uzerinden politika degil artik chp ve mhp nin liderleri uzerinden politika yapar oldular. pis herifler. asagilik herifler.
Güldüren bir saçmalıktır.
Peki bundan atatürkün haberi var mı?
atatürk evet diyor, allah * evet diyor, mhp'liler evet diyor. amk niye referandum yapıyoruz ki.
Bu afişi hazırlayan kendini ateist şair diye tanımlamış. Nereye gidiyorsun Erdoğan diye kitap yazmış. Erdoğan 2. Atatürk demiş.
(bkz: Akıl dağıtılırken yaşanan haksızlık)
Zaytung zannettim gerçekmiş.
Yalakalıkta tavan nokta. Aklını, vaktini ve parasını boka vermiş bir zihniyet. Ayrıca şiir düşünürü nedir yahu??
bunu yazan keşke türkçeye de evet deseymiş...
atatürk hayır dese fetöcü olurdu, fetöcü ve pkk ile aynı görüşte olmadığına göre hayır demiyor ve dolayısıyla da hayır demediğine göre evet diyor.. mantığının bir ürünü olan muhteşem ötesi afiş!
(bkz: quija).

belki bi ilgisi vardır diye yazdım.
Hastane Cad. Metropol iş Merkezi A Blok Mersin / Merkez de asılı bulunan afiştir.
(bkz: nekrokrasi)
mustafa kemal bugun hayatta olsaydı tayyip kasimpasa'da mahalle muhtarlığı bile yapamazdı.
Hayır oyu verecek bir kemalisttim, bu haberlerden sonra evet demeye karar verdim.
çıkarlarına gelince atatürk, çıkarlarına ters düşünce ataput.

siyasal cahiller.
görsel
Kopartmis afistir.

Hep cehapeliler mi kullanacak Atatürk u az da biz ekmeeni yiyelim demişler heralde. Nihahahah
zaten niye evet dediğini bilmeyen akpli çok bunu gören ATATÜRK evet diyorsa ben hayır diyim sonuçta islam düşmanıydı diyecektir yani bu hayırcıları etkilemez evetçileri hayırcı yapar kafaları bu kadar çalışıyor.
Özetle biz yavşağız diyorlar. Ne kullanıyorsunuz sevmediğiniz adamı yahu, pis emellerinize alet etmeyin atamızı.
Atatürk evet diyorsa, hayırda hayr vardır. Haydi tüm oylar hayıra!!

görsel