bugün

italyan giyim markası
(bkz: beymen) deki jeanslerinin %30 unun fake oldugunu duyunca istanbul da birkaç yerde daha acılmasını düşündügüm ve istedigim italyan giyim markası (bkz: kalite)
tiki gençliğin vazgeçilmez markası.. nerde italyan bayraklı bir ayakkabı giyen görsem temkinli yaklaşırım kendisine ve %99 u da ağır tiki çıkmıştır..

(bkz: aslan yatağından belli olur)
(bkz: tiki ayakkabısından belli olur)
(bkz: georgio armani)den adını alan italyan marka. işe tekstille başlayıp sonradan genişletenlerden
birbirinden guzel kokulariyla da isim yapmis unlu marka.
armani code, armani mania, sensi, acqua di gio, emporio armani.
(bkz: emporio armani)
(bkz: senden hoslandim ama donun armani degil)
tiki filan değilimdir ama erkekte en sevdiğim markalardan biridir.erkeğe en çok yakışan markadır.
sonradan gelen edit: bugün itibariyle tekrar tekrar girdiğim entry e hak vermiş bulunmaktayım.
armani, dünya üzerinde en çok taklit edilen markalardandır. minimalizmi çok güzel yorumlar, gerek çekimleri gerek ürünleriyle. armani black code ve armani she güzel birer kokudur.
erkek parfümleri çok güzel ve kalıcı olan markadır. bu kokuyu duyduğunuzda armani olduğunu anlarsınız. farklı bir karakteristik özelliğe sahiptir.
armani city glam her, canim parfumum. canim parfumlerimden biri. anason ve misk barindirir o acidan cok kalicidir. ust nota : armut serbeti, anason, siyah frenk uzumu. orta ve alt nota : frezya gunes cicegi, nane, gul, odunsu notalar ve misk. laboratuvarda ayristirdim bunlar cikti. saka lan saka icerigini internetten bulsam da uzerimde biraktigi etkisi dogrultusunda yaptigim yorum sahsima munhasirdir. aman neyse;
dior'un poison'ununu andirir. ama onun kadar agir degildir baymaz. dior'un jadore haric hic bir kokusunu sevmem zaten. agir ve hos olmayan kokular. city glam'da en cok hissetiginiz anason, frezya ciceginin kokusu hafif de olsa (kirmizi)gul kokusudur. kis ya da gece parfumu olarak kullanimi daha iyidir.
bir de benim yasimdakiler bilir eskiden(hala var ama eskisi gibi kullanilmaz) yerli bir parfum vardi dolce vita diye.2 rengi var yesili enyv me kokusunun aynisidir. kirmizisi da, ithal olan dolce vitanin kokusu ile alakasi yok, ama iste bu koku armaninin yillar sonra 2005 de piyasaya surdugu city glam in aynisidir. sevme sebebim de lise yillarini hatirlatmasi zaten ah ah.
samsung firmasının armani ile anlaşması sonucunda üretilmiş artık birde telefon markası.
gömlekleri çok kaliteli olan italyan markası.
tahtakale sayesinde ülkemizde inanılmaz bi satış ve pazarlama ağı kuran marka. takdir ediyorum kendilerini.
çakmalarıyla ortada apaçilerce dolaşan bir markadır...
armani "she" = parfümümün markası.
bir arkadaşın armani olmadıkça alamayacağım, gücümün yetmediği farfümler üreten italyan markası.
Ermeni kelimesine benzeyen marka.
Armani jeans' in henüz üretilmemiş ürünleri bile türkiye'de yok satıyor. Gaziosmanpaşa'da armani giymeyen yok.
Armani giydiğini sanan havasından yanına yaklaşılmayan insanların üzerinde Emporıo Armani ürününde, Armani EA7 logo ve etiketi görüp açıklayamayıp kendi kendime güldüğüm durumlar.
Sadece çakma tişörtlerden ibaret olmayan bir italyan markası. Cafeleri, vip hizmetleri, enerji ve otelcilikte (benim bildiğim bu kadar) baya gelişmiş olan marka. Dünyanın en yüksek binası olan Burj-khalifa'nın 50. ve 80. katları arası ARMANI HOTEL dir.
Türkiye'den çekilme kararı almış ve mağazalarını kapatmıştır. Telefonuna indirim mesajları gelenler çok şanslı %80 gibi indirimler uyguladılar; resmen nişantaşı mağazasını talan ettik.*

Ha bu arada nedenlerine gelince:
(bkz: 2018 ekonomik krizi)