bugün

Cem Boyner in sahip olduğı boyner holding bünyesinde bulunan ünlü, kaliteli, pahalı giyim markası. Mağazalarında bulunan markalar bölümün de prada, armani, versace, dkny, d&g gibi markaların ürünleride bulunmaktadır. Çalışan kızların güzelliğide ayrı bi entry konusudur.
çalışanlarının ultra derece * nazik olduğu, bi girdiğinizde 1.500-2000 ytl den aşağı çıkmanızın zor olduğu yine ultra derece kaliteli ürünler satan bir giyim markası.
türkiye genelinde 26 mağazaya sahip, kalitesinden ödün vermeyen, ülkemizde hazır giyimin öncülerinden sayılan boyner holding bünyesindeki markadır.
Bursa'da cok katlı bir magaza acacak olan vakko rakibi magaza. Kendisi korumax'da acılacaktır.
korupark ve ankara armada gibi magazalarında kendine ait otoparkı olan yer.
(bkz: kelebek indirimi)
boyner grubu'na ait olan bu markanın isminin geçmisi de ilginçtir..
erkek giyimi üzerine bir üretim ve magazacılık yapma kararı verildiginde konu ile ilgili toplantıya katılanların hepsi erkek yani 'bey' imis.
hem de marka o dönemde sadece erkekleri düsünerek konumlandırılıyor. bir de global bir hüviyet kazandırmak için ıngilizce adam anlamina gelen 'men' kelimesi ile birlestirilerek beymen markası ortaya çıkıyor.
dolce gabbana,mıu mıu,balencıaga,jımmy choo,lanvin,gucci,marc jacobs,c.loubutın,roberto cavalli gibi birçok ithal ürünü, kendi ürünleri dışında bulabileceğiniz mağaza..
Sezon indirimlerinde etiket fiyatında %75 e yakın indirim yapabilen, zevkli ve kaliteli ürünler üreten ve satan, çalışanları son derece nazik, mağaza ikramları son derece zengin, her özel günde satış temsilcilerinden mesaj yağmuruna boğabilen amma ve lakin kendilerinden almış olduğum deri montu 3 ülkede temizleyebilecek bir babayiğit bulamamamdan ötürü kendilerine sitemkar olduğum giyim firması.
(bkz: beymen business)
Bu zamana kadar hiçbir ürününü alamadığım, muhtemelen bundan sonrada almaya gücümün yetmeyeceği markalardan birisidir.
nişantaşı'nda bulunan mağazasında inanılmaz bir hizmet görebileceğiniz marka, mağaza.
yakışıklı adamlar, bakmaya doyamayacağın güzellikte hatunlar inanılmaz bir zerafet ve ilgiyle sizi karşılar. ve hatta hatun kişi üstüne ince birşeyler denerken siz viskinizden bir yudum alabilirsiniz. o derece'de bohem insanları ağırlar bünyesinde.
türkiye'de en kaliteli gömlekleri ve takımları üreten marka. türk moda tarihinde "armani" kadar karizması vardır.
675 tl'ye anahtarlık satan marka. indirimli fiyatı canım. yoksa 1,125,00 tl.
http://www.beymen.com/ANAHTARLIK_9237.html
Yazarların bim'den sonraki yeni geyik malzemesi.
pahalı bir mağazadır. bütün ürünler pahalıdır. aşırı pahalıdır. fakat iyi pahalıdır. öyle böyle pahalı değildir.
o fiyatları hangi mantıkla belirledikleri halen anlaşılamamıştır. her pahalı ürün kaliteli demek değildir bazıları ne yazıkki bunu anlayamamış. sırf kaliteli diye odun da mı alacaksın? (bkz: mudo da indirime giren odun)
39 tl ye de pantolon satan giyim mağazası.

amk ne meraklı la bu millet yiyemeyeceği yarrağın üstüne atlamaya.
arkadaş beymen bu, para varsa , gidiyorsun, alıyorsun,giyiyorsun.
yoksa ne sikime tatava yapıyorsun?

yok o o lira,
yok bu bu lira,
sonra ülkede ki gelir dağılımının adaletsizliğinden bahsedince,
vay efendim hep hükümete bok atın siz! diyorlar.
arkadaşım, madem ağaoğlu nun kazandığı para helaal, madem adam köpek gibi çalışıyor o kadar da olsun, harcasın, onun parasının kahyası mıyız biz?

e o zaman ne sikime bak bak bak bu fiyata onu bunu satıyorlar diye adamlara giydirme derdindesiniz? istediğini alıp giymez mi adam? ayrıca merak edenler için fiyatlar falan var amk, alın toptan bakın işte;

http://www.beymen.com
bu değilse google var, yazın orya beymen çıkar sitesi, ordan girer bakarsınız.
bu nedir yahu yok i pad kılıfı, yok otu yok boku, yok atleti.
giyimin pahalı olduğu yer.
sıkça sorulan sorular kısmına "abi bunları alan var mı" diye bir kısım eklenmesi gerekiyor.. merak ediyor insan.
aldığım ceketi iade ettiğim marka, astarı söküldü, nasıl sökülür dedim verdim geri arkamı döndüm çıktım geri ücrette talep etmedim, ertesi gün kargo ile aynısı göndermişler.. ama onun da düğmeleri yok ceketin cebine küçük poşette koymuşlar düğmeyi..

sen ceketi 3 bin tl ye sat özrün kabahatinden büyük olsun.
Çok sevdiğim bi marka. Club ürünleri daha güzeldir..
Bi de çok pahalı olmasa...
Bir araba parasına takım elbise iki araba parasına deri ceket alınabilecek mağazalar zinciridir. ne yazıkki deri ceket kuzu derisi olduğundan pek dayanıklı değildir ama dokunduğunuzda kuzunun hayatının gözünüzün önünden geçmeside olasıdır .
yeni sloganını "biz müşterilerimizi ayakta zikeriz" olarak belirlemiş marka.

http://www.beymen.com/Etro-cORAP_14657.html

not: ulan o ne lan? 175 liraya çorap mı olur? alan varsa g*tüne sokup gönderin kazıktan yer bulabilirseniz.
bir gömleğin 1500 tl. hatta daha pahalı olduğu yer.
çocukluğumun yarası. babamın beymenden yaptığı delice alışverişler, anneminse borçlarını ödemeye çalışması.. hayır annemin yerinde olsam asla odemem, vicdanlı kadin işte ama vicdanli olmak insana asla bir sey katmiyor, aksine eksiltiyor sizi bitiriyor. velhasıl kelam beymenden nefret ederim işte, özel sebepler.