bugün

Cem Boyner in sahip olduğı boyner holding bünyesinde bulunan ünlü, kaliteli, pahalı giyim markası. Mağazalarında bulunan markalar bölümün de prada, armani, versace, dkny, d&g gibi markaların ürünleride bulunmaktadır. Çalışan kızların güzelliğide ayrı bi entry konusudur.
çalışanlarının ultra derece * nazik olduğu, bi girdiğinizde 1.500-2000 ytl den aşağı çıkmanızın zor olduğu yine ultra derece kaliteli ürünler satan bir giyim markası.
türkiye genelinde 26 mağazaya sahip, kalitesinden ödün vermeyen, ülkemizde hazır giyimin öncülerinden sayılan boyner holding bünyesindeki markadır.
Bursa'da cok katlı bir magaza acacak olan vakko rakibi magaza. Kendisi korumax'da acılacaktır.
korupark ve ankara armada gibi magazalarında kendine ait otoparkı olan yer.
(bkz: kelebek indirimi)
boyner grubu'na ait olan bu markanın isminin geçmisi de ilginçtir..
erkek giyimi üzerine bir üretim ve magazacılık yapma kararı verildiginde konu ile ilgili toplantıya katılanların hepsi erkek yani 'bey' imis.
hem de marka o dönemde sadece erkekleri düsünerek konumlandırılıyor. bir de global bir hüviyet kazandırmak için ıngilizce adam anlamina gelen 'men' kelimesi ile birlestirilerek beymen markası ortaya çıkıyor.
dolce gabbana,mıu mıu,balencıaga,jımmy choo,lanvin,gucci,marc jacobs,c.loubutın,roberto cavalli gibi birçok ithal ürünü, kendi ürünleri dışında bulabileceğiniz mağaza..
Sezon indirimlerinde etiket fiyatında %75 e yakın indirim yapabilen, zevkli ve kaliteli ürünler üreten ve satan, çalışanları son derece nazik, mağaza ikramları son derece zengin, her özel günde satış temsilcilerinden mesaj yağmuruna boğabilen amma ve lakin kendilerinden almış olduğum deri montu 3 ülkede temizleyebilecek bir babayiğit bulamamamdan ötürü kendilerine sitemkar olduğum giyim firması.
(bkz: beymen business)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.